Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hát. ööö. Sziasztok. Csajok...

Hát. ööö. Sziasztok. Csajok nagyon egyenes az orrom oldalról? Srácok járnátok egy ilyen orrú lánnyal ha minden más szép rajta csak az orra nem? Érdemes plasztikáztatni?

Figyelt kérdés

Elölről:

[link]


Oldalról: [link]


Még változhat az orrformám, vagy feküdjek kés alá?



2015. júl. 16. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs az orroddal... viszont olyannal nem járnék aki ilyesmi miatt már rohanna plasztikáztatni... annak gondolom a külső a legfontosabb, szóval nem lehet túl okos.
2015. júl. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Semmi probléma az orrodal!
2015. júl. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lány vagyok és szerintem nagyon szép az orrod. Én is ilyen orrot szeretnék, de nekem "laposabb" vagy hogy is mondjam.? Szóval befelé görbül
2015. júl. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 harrypottergirl válasza:
Szerintem szép az orrod, igaz lány vagyok, de ha egy fiú az orrod miatt nem jár veled, akkor tudod hova menjen. :)
2015. júl. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Ezzel feldobtatok! ;) Mert mostanság voltak problémáim... :(
2015. júl. 16. 20:40
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a problémád hogy mindent kívül keresel.


18/F

2015. júl. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Semmi baj az orroddal! Tudod a formája nem annyira változik már, de egy kicsit változhat! Ha megváltoztatod már sosem lehet olyan mint régen. Mintha már nem is te lennél
2015. júl. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
20%
Csúnya vagy nagyon.
2015. júl. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Sztem sincs semmi baj az orroddal. Ha normális vagy,meg ilyesmi, akkor ugyanúgy fognak tapadni rád a nem bunkó fiúk, mintha valami csúcs, szépségmodell orrod lenne.

Sőt, ebből akár profitálhatsz is, mert a bunkók már nem igazán tapadnak olyanokra, akiknek van egy kicsi szépséghibájuk.



14/f

2015. aug. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Tuti hogy fel se tunik senkinek. Azt se tudom megis hol kell ezen keresni a hibát
2015. aug. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!