Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van értelme ha megmútetemem...

Van értelme ha megmútetemem az orromat es a fenekemet, mert a pasim szerint túl túl kövér vagyok, és ha már duci vagyok legyek még ducibba, esetleg van gyorsabb otlet a növelésere hog y lehet erre hítni, Big mac, pizza? 17 lány 89 kg

Figyelt kérdés
2015. aug. 15. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Annak lenne értelme, ha a drágalátos pasidat két lábbal penderítenéd ki a bús p___csába.
2015. aug. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, hogy kamu.

Az orr az genetika, erre nem hat a "duciság".

Másodszor én már rég elhagytam volna azt, aki szerint "túl túl kövér vagyok". És javaslom is ezt, komolyan. Ne akarj hízni, kezdj el foglaljozni magaddal, sportolj. Olyan fiatal vagy még.

2015. aug. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szép lehetsz,s a pasikád arra buzdít,hogy még kövérebb legyél,akkor nem számol a túlsúly okozta betegségekkel.Te pedig ha még hízni szeretnél,hogy jobban szeressen a pasid,akkor meg is érdemled,mert annyi eszed nincs mint egy marék molylepkének..Ja,de majd amikor 160 kg leszel,és elhagy a pasid,akkor ne csodálkozz,de legfőképp ne siránkozz...
2015. aug. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 papagenou ***** válasza:
damn girl..... remélem csak vicc
2015. aug. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, nincs értelme.
2015. aug. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!