Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szilikonos, izom alatti...

Szilikonos, izom alatti mellnagyobbítás után milyen a felépülési időszak? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2015. dec. 30. 20:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia.nekem felig izom alatt van egy kerek 360cc implantatum...hat mit mondjak....... Amikor felebredtem az altatasbol azt mondtam,h inkabb meg egy szulest bevallalok,mint az a fajdalom! Az elso 2het az az idoszak,amikor rottyon vagy.katasztrofa.legalabbis nekem az volt.felulni is alig tudtam,mert ugye hasizombol kell,de azt nem tulzottan eroltettem szules utan,igy kicsit el volt "laposodva"...nekem eleg magas szerintem a fajdalomkuszobom,de azt mondtam,h inkabb meghalok...azert megiscsak izmokat tepnek fel...de mindenki mas.lehet neked nem lesz ilyen gazos :) viszont ha viszonylag nagy melleket akarsz,ne menj 450köbcenti ala.en megbantam,h a doki rabeszelt a 360-ra.egyalataln nem lett akkora amekkorat vartam!!!
2015. dec. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!