Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Dr. Pap Sándor plasztikai...

Dr. Pap Sándor plasztikai sebészről vélemények?

Figyelt kérdés
2016. márc. 7. 14:42
 1/8 sabinegraz válasza:

43 eves vagyok Grazban elek 12 eve es en barom hazajrok plasztikai sebeszhez....Sopron környeken elb**sztäk a mellem folyik a szilikon 4 eve eletveszelyben vagyok  nincs penzemkicsereltetni de a meg nagyobb baj

2016 oktoberben  voltam Sopronbana DR PAP SANDORNAL szäjfeltöltesen 3napra rä ugy begyulladt,42 fokos läzzal mentö vitt GRAZI Universität Klinikära napi 6 infuziot kaptam mindegy, olyan csunya heges lettem es 3 ügyvedet is fogadtam egy ügyvednek Sem reagäl a dr pap es En csak fizetek fizetek minden egyes elküldött levelert es senki nem segit videot csinaltam egyszerübb ha lätjätok!

Minden  segitseget szivesen veszek!!!!

Video  [link]

2017. máj. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 sabinegraz válasza:

UJ VIDEOM   [link]



-----------


Sziasztok!

Könyörgök SEGITSETEK!

 

43 eves vagyok Grazban elek 12 eve es en barom hazajrok plasztikai sebeszhez....Sopron környeken elb**sztäk a mellem folyik a szilikon 4 eve eletveszelyben vagyok  nincs penzemkicsereltetni de a meg nagyobb baj

2016 oktoberben  voltam Sopronbana DR PAP SANDORNAL szäjfeltöltesen 3napra rä ugy begyulladt,42 fokos läzzal mentö vitt GRAZI Universität Klinikära napi 6 infuziot kaptam mindegy, olyan csunya heges lettem es 3 ügyvedet is fogadtam egy ügyvednek Sem reagäl a dr pap es En csak fizetek fizetek minden egyes elküldött levelert es senki nem segit videot csinaltam egyszerübb ha lätjätok!

Minden  segitseget szivesen veszek!!!!

2017. máj. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez... ISZONYATOS!!!
2017. máj. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Próbálj sikerdíjas ügyvédet keresni, aki peren kívül megegyezne ezzel az alakkal. Fizesse vissza a feltöltésed és az egyéb költségeidet és gyógyíttasson meg SZAKEMBERNÉL. Itthon vagy Ausztriában.

Ha erre nem hajlandó, fizessen fájdalomdíjat, amelyből majd Te keresel megfelelő rekonstrukciós orvost.

2017. máj. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 CsodálatosAmy válasza:
Kedves Sabine!Nagyon remélem, hogy problémád azóta rendeződött. Az illető "orvos" egy régebbi esete még tragikusabban végződött, de ügyvédei kimosták az ügyből. Erről már csak egy nyomot találtam a neten, persze név nélkül. Azóta is folytatja tevékenységét kibővített formában. Nemrég szilveszteri buliban erősen alkoholos befolyásoltság alatt azzal kérkedett, hogy másnap műteni megy... És akkor csodálkozunk?
2022. dec. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 CsodálatosAmy válasza:
2022. dec. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nah ez marha jo.


En meg oda mennek konzultaciora nemsokara.

2023. okt. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Amugy valamelyik bulvarujsagnak Bors stb...) meg fokusznak kene irnod.
2023. okt. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!