Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintem nagy a mellbimbom a...

Szerintem nagy a mellbimbom a mellemhez? 17L

Figyelt kérdés

Zavar mert nincs nagy mellem és a mellbimbom meg nem kicsi és ha pl izgulok vagy hideg van akkor "feláll" és akkor a méret tökéletes és tetszik is de ha semmilyen állapotban van akkor valamikor zavar is , nem tudok rajta valtoztatni? vagy létezik ilyen plasztika?

normális válaszokat köszi elölre is.



2016. ápr. 7. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jajj miért kéne rajta változtatni? Tök jó látni, ha egy nő felizgul, és ez látszik a mellein is. A melleid pedig egyediek, és érdekesek.
2016. ápr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
0%
Ezt kép nélkül nehéz megmondani de ha nem nagyon aránytalan akkor szerintem semmi gond nincs vele.
2016. ápr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy kép sokat segítene a kérdés megválaszolásában :D De komolyra fordítva a szót, ne feszengj a mellméret miatt, vannak olyan srácok akik az ilyenekre buknak, rossz sztereotípia ami folyik méret terén. Ez lehet a női mell vagy a férfi pénisszel kapcsolatban is. Plasztika meg létezik mellnagyobbítás terén, viszont olcsónak nem mondanám, és nem mindig feltétlenül szükséges, ezt még gondold át egy párszor
2016. ápr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
tudok a mellplasztikáról csak félek az eredménytől meg csak 18éves kortól lehet és marciusban szulettem szoval még 1 év talan ha akarom:D
2016. ápr. 7. 22:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Izé, ezt látva lehet elmondani.
2016. ápr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem értem miért zavar, ki látja? Te meg a párod max. És hidd el ez egy pasit sem fog zavarni. Emiatt kiadni több százezret műtétre ritka nagy hülyeség lenne.
2016. ápr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Biztos majd a mellbimbód mérete miatt fog otthagyni a barátod, ha egyszer arra kerül a sor, hogy együtt lesztek...


Na, gondolkodj már egy kicsit :D

2016. ápr. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hidd el, senkit sem zavar.

Ti lányok meg amúgy is hülyén látjátok magatokat. Olyanokon paráztok folyton, amin rohadtul nem kéne.

2016. ápr. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
kedvesek vagytok:)
2016. ápr. 8. 15:41
 10/11 Scav ***** válasza:

szóval hidegen vagy felizgulva jó a mérete? nem nagy? pedig akkor a bimbó nagyobb lesz.


nem a bimbóudvarra gondolsz?


De amúgy szerintem nincs gond vele, a fiúk szeretik az ágaskodó bimbiket, a bimbóudvar meg olyan, amilyen. Valaki a kicsit szereti, valaki a nagyot, valakinek meg mindegy. :D

2016. ápr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!