Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Alsó felső szemhéjplasztikát...

Alsó felső szemhéjplasztikát szeretnék, kit ajánlatok Debrecenben? Végső esetben Budapesten. Aki ügyes és kedves, esetleg árban is kedvező.

Figyelt kérdés
2016. máj. 10. 09:46
 1/2 anonim válasza:

Azt tudom, hogy kihez ne menj.

Dr. Boros Lászlót kerüld el messzire a Budapesten a Margit Körúton!

Borzalmasan dolgozik az a kontár! Tele van műhibaperrel, mert nem vállalja a munkájáért a felelősséget!

2019. aug. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dr. Boros László válasza:

Válasz anonim rágalmaira:


Nincsenek műhiba pereim, mindig vállaltam és vállalom a felelősséget az elvégzett munkáim után.

Közel 30 éve magánrendelek főállásban, tehát nem vagyok kontár. Ha az lennék, már rég bezárhattam volna a rendelőmet.


anonim név alatt író személy ellen, rágalmazás és becsületsértés miatt büntetőeljárást indítottam, mely folyamatban van.


Bővebben itt lehet olvasni róla:


[link]

2020. jún. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!