Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Csőmell korrekcióra (európán...

Csőmell korrekcióra (európán belül) kit válasszak?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok.B kosaras melltartót hordok,de sajnos a mellem nagyon lóg,a bimbóim hatalmasak (9! cm az átmérőjük),laposak és rondák.Csőmellem van.Már kb. 14 éves kromban tudtam hogy ez számomra undorító és szabadulni akarok ettől,úgyhogy minden pénzem félretettem az évek során a műtétre.Most úgy érzem itt az idő,de nem tudom kit válasszak.Nem feltétlen magyar sebészben gondolkodok (bár az lenne a legjobb ha a tökéletes orvos épp magyar lenne),de európán belül szeretnék maradni.Szerintetek ki lenne a legjobb választás?Lebeszélést köszönöm,de nem kérek.Sokat küzdöttem azért hogy tetszek magamnak,az alakom ezt leszámítva tökéletes számomra,de ezekkel az undormányokkal a mellkasomom sosem lesz teljes az önbizalmam.Megértem ha valakinek tetszik,de nekem nem,és sajnos rajtam vannak.Képért kuncsorgó perverz privátosokat azonnal tiltom.

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!

Aki nem tudja hogy néz ki egy csőmell,kb. így:

[link]



2016. máj. 14. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:

27 vagyok és nekem is csőmellem volt. Én bizony állítom, hogy az ország legjobb sebészének a kezeibe kerültem, aki nem más, mint dr. Pataki Gergely :)


Ha érdekelnek részletek, akkor nyugodtan írj privát üzenetet.

2016. máj. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kedves kérdező! Találtál valakit? Ugyan ebben a cipőben vagyok én iso
2016. júl. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!