Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hol csinaljak a legtermeszetes...

Hol csinaljak a legtermeszetesebbnek tuno es tapintasu mumelleket? (ar nem szamit)

Figyelt kérdés

Akinek van, vagy ismer olyat akinek van.


Egyaltalan van termeszetes tapintasu?

Lattam Aestethicatol 350.000-es nagyon gagyi gumilabdat aminek a bimboi kette alltak akcios bovlit.

Es 960.000-es olyat, amira ranezesre azt hittem eredeti, a csaj mondta hogy mu, amikor szobahoztam hogy gondolkodom muteten o meg milyen szerecses hogy olyan ciceje van amilyen. Csak nevetett, hogy nem eredeti, de mindenki azt hiszi.



Van akije meg nagyon tetszik, megvan a doki neve is, de kicsit gumilabda meztelenul.


Van olyan implant ami nem olyan kemeny?

Tuti valami cseppalaku lenne, ha lesz.



2016. jún. 30. 18:21
 1/8 A kérdező kommentje:
*akié - bocsanat, videken nottem fel es diszgrafias vagyok, tudom, hogy rosszul irtam, ha nem ellenorzom le akkor nem veszem eszre, mert automatikusan rosszul irom, hiaba tudom, hogy nem ugy kell. 😅😳
2016. jún. 30. 18:25
 2/8 anonim ***** válasza:
Mekkor a mostani melled? Nekem C kosár volt, most DD, és teljesen természetes annak ellenére, hogy extra magas kerek.
2016. júl. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az en mellem A/B egy B-t nem tolt ki teljesen.


Hol csinaltattad es milyen implanttal, izom ala/fole es mennyibe kerult?

2016. júl. 3. 18:59
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Mirigy alá kell rakatni, nem izom alá.az a termeszetesebb.
2016. júl. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Dr. Tizedes csinálta, nem tudom már mennyi volt de nem volt 1 millió. Izom alatt van, én azt ajánlom. Ha akarsz babát, akkor mindneképp izom alá. Én azt tanácsolom, hogy kérd ki több doki véleményét. Sok helyen ingyenes a konzultáció.
2016. júl. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Általában az apja csinálja a gyerek gondos tervezés utáni elkészítésekor. A géneké a többi szerep. A műmell azonfelül, hogy drága, gusztustalan is. Úgyis tudja mindenki, hogy nem a tiéd, akkor meg minek?
2016. júl. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

A mai implantátumok már nagyon klassz puhák.

Két ember típusnak nem szokott tetszeni, az egyik még sosem fogott, csak elvből utálja. A másik már találkozott vele, és valóban nem tetszik neki. Ezt tiszteletben kell tartani.


Én is nagyon jól választottam orvost. Senki nem tudja, hogy mű, mert nem látszik rajta. Csepp alakú implantátum lett beültetve félig izom alá. Mindig ez a természetesebb és a tartósabb is, nem a mirigy alatti.


Ha van kérdésed nyugodtan írj privátban!


Viszont sose felejtsd el, hogy az anatómiai sajátosságokat azért a plasztika sem tudja mindig tökéletesen helyrehozni. Csodaszép eredményekre képes egy jó sebész, de azért nem varázsló. Ezt csak azért jegyzem meg mert említetted a kifelé néző mellbimbókat. A lánynak valószínűleg eredetileg is olyan volt. Ahhoz, hogy középre helyezzék, ahhoz át kéne vágni a tejcsatornákat. Ami azért nagyon drasztikus megoldás és el szokták kerülni. A pontos elhelyezkedésen picit tudnak változtatni azért e nélkül is, de az tényleg csak pici változtatás.

2016. júl. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én Dr. Pór Ferencet ajánlom! Nekem nagyon szép és természetes ciciket csinált, és emberileg is nagyon jó!
2016. júl. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!