Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mi értelme sok gyönyörű...

LloydLord kérdése:

Mi értelme sok gyönyörű lánynak/nőnek plasztikáztatni magát?

Figyelt kérdés
Szerintem a nő attól szép, hogy természetes. A hibái által válik tökéletessé. Nem?

2016. aug. 8. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Az a baj hogy az senkit nem érdekel, hogy neked mi a szép. Egy ember általában nem másoknak akar megfelelni hanem saját magának. Ha igen akkor ott gond van de az egy másik téma. Most te vagy akárki más hiába találja szépnek pl egy csaj orrát, őt még ugyanúgy zavarni fogja mert neki nem tetszik. Ha több önbizalma lesz tőle hadd csinálja.
2016. aug. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek az elsővel.
2016. aug. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Szerintem igyekezzünk elfogadni magunkat úgy, ahogy vagyunk, de ettől függetlenül senkinek nem árt, ha az ember esetleg javítani akar magán bármilyen formában, és az megoldható akár plaszikával, akár fogyással, hízással stb. Szerettem magam 54 kilósan, de mindig is szerettem volna hízni, kerekebb lenni, izmosabb lenni. Most 62 kiló vagyok izmosan, és így is ki vagyok békülve magammal, egyszerűen csak jobban tetszik a testem.

Nyilván vannak olyan esetek, amikor valaki tényleg durva megfelelési kényszer és önbizalomhiány miatt változtat magán, de ha ő ettől érzi jobban magát, és segít neki, akkor az megint nem árt senkinek.

Azért, mert szerinted, vagy x ezer ember szerint a természetesség a szebb, egy ember sem köteles a te normáidnak megfelelni. Egyetlen egy embernek kell megfelelniük, az pedig saját maguk. Ha valaki nem érzi jól magát a bőrében, hiába mondja neki 50 ember, hogy jól néz ki, ha ő maga nem hiszi el. Szóval igazából senkit nem érdekel, szerinted mi a szép, engem ez nem fog megakadályozni abban, hogy a saját örömömre mondjuk feltöltessem a számat, vagy megcsináltassam az orrom, mert az NEKEM úgy tetszik mondjuk.

2016. aug. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

manapság minden egyre fokozottan a külsőségekről szól. mindenkinek az számít, hogy hogyan nézel ki szelfiken a fácsén, instán, stb, hány lájkot kapsz a képeidre.


a sztárok, akiknek iszonyatos sok pénzük van arra, hogy csak a testükre, csak szépségápolásra, személyi edzőre költsék, minden nap feltesznek képeket ezekre az oldalakra. Mással sem törődnek, hogy tökéletesek legyenek, és ha már egy kis "hiba" van, nem úgy görbül az orra, túl dudoros a térde, viszerek vannak a lábán, nincsen meg a C-D kosaras mell vagy a 29 inches derék, akkor rohannak a plasztikai sebészhez.


Na, ma egy szép, fiatal lánynak ők a példaképei, ők folynak mindenhonnan a csapból. azt hiszik, hogy csak attól nem indul be az álmodott modellkarrier,mert nagy az orra, kicsi a melle, nem jó szögben áll a lába, stb. azt gondolja, hogy a mucsajröcsögei kocsmából egyből a párizsi divatsókon találja magát, ha megcsináltatja a mellét, vagy minimum kifog egy gazdagabb csávót, akinek bejön a műcsöcs.

2016. aug. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
68%
Én orvos vagyok bár sok közöm nincs a plasztikához de sok értelme szerintem sincs az ilyen jellegű műtéteknek nyilván egy baleset utáni plasztikai műtét stb. az más dolog
2016. aug. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne értelme? Aki már bevállal egy plasztikai műtétet, valószínűleg rengeteget fog dobni az önbizalmán a végeredmény...
2016. aug. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!