Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Felszabadultabbak, vidámabbak...

Felszabadultabbak, vidámabbak lettetek a plasztikai műtét után?

Figyelt kérdés
Főleg olyanok válaszát várom, akik már átestek plasztikai műtéten, és a műtét előtt zavarta őket az adott dolog

2017. jan. 8. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem, ezt csak magamnak csináltam, kb. olyan, mintha egy új parfümöt vettem volna magamnak.
2017. jan. 9. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem én sem, én pl úgy éreztem mintha egy új ruhát vettem volna annyi, aztán azóta volt hogy megbántam volt hogy nem. De most már nem is foglalkozom vele. Azonban többet nem mennék semmilyen műtétre annyi biztos.
2017. jan. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én igen. Nagyon súlyos komplexusaim voltak a műtét előtt.

Mindig is vidám természet voltam, viszont a magénéletemben sok problémát okozott. De azóta még vidámabban telnek a minden napok mióta a fő problémám mególdódott. Sőt azóta a többi apróbb hibámat is sokkal jobban el tudom fogadni :)

2017. jan. 12. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az elálló füleim miatt voltak komplexusaim, gyerekkoromban sokat bántottak miatta. 32 évesen végre rászántam magam a műtétre. Igen, azóta egyértelműen sokkal jobb, végre nem kell állandóan attól rettegnem, hogy a füleim miatt kinevetnek vagy összesúgnak a hátam mögött. Mindemellett bátran hordok azóta rövid frizurát.
2017. jan. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!