Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Férfiak, mennyire jelent...

Férfiak, mennyire jelent számotokra problémát a lapos, kissé befele forduló mellbimbó?

Figyelt kérdés
Lapos, kissé befelé forduló mellbimbóim vannak, egészségügyi szempontból ez nem probléma, csak esztétikailag. Félek a plasztikai műtéttől, így viszont félek levetkőzni egy férfi előtt.

2017. jan. 29. 00:38
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Nem kell aggódnod - lehet nem éppen a szépségideál, de oké, ettől ugyanolyan jó vagy még.


Én mondjuk a műtétről is lebeszélnélek, mert feltételezem megbolygatnák az idegvégződéseket. Nekem életem egyik legkiábrándítóbb élménye volt, amikor egy mellműtéten átesett ismerősömmel intim közelségbe kerültünk és felvilágosított, hogy a mellbimbóin nem érez semmit, csak díszek lényegében (igaz neki szinte az egész cicijét átalakították, a mellbimbó mindenestől áthelyezésre került például).


30F

2017. jan. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, hogy lányként írok, de ugyanilyen 'problémám' van, sokáig elég gátlásos is voltam miatta. mondjuk nekem kifelé fordul és normális lesz, ha pl. fázom vagy izgatva van, de nagyon-nagyon nem szeretem. VISZONT eddig még egy fiút sem zavart, nem néztek rá furán, nem tettek megjegyzéseket, nem foglalkoztak kevesebbet a melleimmel. sőt. szóval tudom, hogy milyen érzés, de próbálj meg nem erre fókuszálni, szerintem sokkal rosszabb, ha látják, hogy feltűnően szégyelled a melleid.
2017. jan. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem nemi izgalom hatására sem fordul ki, eddig egy férfit sem zavart akivel együtt voltam, ennek ellenére én rosszul érzem magam. Érdekes amit mond az első, nem gondoltam volna hogy az "érzés" elmúlik.

Köszönöm a válaszokat!

2017. jan. 29. 12:13
 4/5 Scav ***** válasza:
Igen, esély van rá, hogy az idegek megsérülnek és hát nekem, mint férfinak elég hervasztó, hogy a bimbók csak ott vannak és semmi örömöt nem lehet velük okozni, hiába simogatom, vagy nyalom őket.
2017. febr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért kellene hogy zavarjon ez egy férfit. Aki erre tesz megjegyzést az tapló barom. A férfiak többségének fel sem tűnik ha nem hívjátok fel rá a figyelmet. Mi már csak ilyen egyszerű véglények vagyunk. Én úgy látom az ilyen jellegű problémák jobban zavarják a nőket mint a férfiak többségét. Máshogy vagyunk huzalozva.☺
2017. nov. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!