Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek feltoltessem a...

Szerintetek feltoltessem a szamat?

Figyelt kérdés

Szeretnek dusabb ajkakat, szerintetek erdemes megcsinaltatnom? Hyaluronsavas ajakfeltoltesre gondoltam ami kb 6-8honapig tartos. Mivel alapbol nem vekony azert a szam, csak kis korrekciot szeretnek, nem kell sok anyagot befecskendeznie az orvosnak, igy talan az ara is baratibb lenne. Ti mit gondoltok?

[link]

UI: a kepen kicsit asszimetrikusnak nez ki, az csak azert van mert nem pont szembol lett fenykepezve


2017. febr. 6. 19:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Ne. Egy ismerősöm tölteti. Először még egész jó volt, de az x. alkalom után már undorító, teljesen deformált.

Nincs is rá szükséged. Az alsó ajkad nagyon dús. Ha a felsőt feltölteted tipikus kacsaszájú liba leszel.

2017. febr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Én azt mondom töltesd túl vékony a szaf
2017. febr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Ne! Szerintem már így is elég dús. Ne akarj bohócot csinálni magadból.
2017. febr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Ne
2017. febr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha szeretnéd akkor igen. Az alapból szép, dúsabb ajakból lehet szebbet csinálni. A csíkszájból lesz a kacsaszáj. Nekem már 1 éve nem volt feltöltve, így is szép, feltöltve is. Konkrétan anyum nem veszi észre a különbséget. Szájfénnyel látszik jobban.
2017. febr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolo! Igen, en is ezert akarom megcsinaltatni, mert nem kell nagy valtozas hogy nekem tokeletes legyen, igy mu sem lesz. Azoke ronda akiknek alapbol nincd szajuk. Igy pedig eszre sem fogjak venni :) de valahogy meg is sokat fog dobni az osszkepen
2017. febr. 7. 13:57
 7/17 anonim ***** válasza:
Igen, én is így gondolom! A szájfeltöltésről vagy a régi szilikon ugrik be az embereknek vagy a hatalmas természetellenes. Az a szép plasztikai műtét amiről nem is lehet megmondani, hogy műtve van. :)
2017. febr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

szia, hiaulonnal biztos nem töltetnem fel kb 4 hónapig tart!!

kamu hogy 6 hónap stb..

ha hiarulont beletöltetsz, utana csak azzal lehet már.nem tölt rá szilikonolajat.

nekem szilikonolaj van, lassan 4-5 eve tart, azt se tudom már mikor voltam.

2017. febr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
egyebkent sztem jó igy a szád.pont ez benne a jó, h az alsó vastagabb.
2017. febr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Nnekem az is jó lenne ha ilyen dús ajkaim lennének !Nekem kicsivel véknyabb de sztem a tiedet ha feltöltik sztem az màr nem lessz annyira természetes!
2017. febr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!