Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van itt olyan aki már volt...

Van itt olyan aki már volt ajakfeltöltésen? Vélemények?

Figyelt kérdés
2017. febr. 12. 20:16
 1/3 Sunshinedoll ***** válasza:

Én voltam, 1 ml juvederm. Kaptam zsibbasztó krémet, meg a töltőanyagban van lidokain is. Viszonylag hamar megvolt, zsibbasztással együtt olyan max 30-40 perc. Nekem elég magas a fájdalomküszöböm, nem fájt, de nem volt kellemes sem. Első 2-3 napban jól be volt dagadva, meg itt-ott véraláfutásos volt, de olyan egy hét után szépen beállt a formája is. 5-6 hónap után már kezdett felszívódni a cucc. Ha lesz rá pénzem, biztos megint megcsináltatom, nekem nagyon bejött, sokan megdicsérték. Most, hogy alig van már benne anyag, így is szebb, mint előtte volt, ugyanis a hyaluronsav természetes kollagén termelésére ösztönzi a sejteket, így nem lesz a töltőanyag eltűnése után sem lógósabb vagy csúnyább az eredmény, sőt.

Egyébként, ha nem tudsz kibékülni az eredménnyel, fel tudják emészteni a töltőanyagot, amennyiben hyaluronsavat alkalmaznak.

2017. febr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel megbánod ha kihagyod!
2017. febr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem szilikon van a szamban is,nagyon dogos lett. Sokan dicserik. Kmadom ruzsozni.

Felszivodo butasagokra nem koltenek a helyedben.

N

2017. márc. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!