Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 1 millió elég lehet hajbeültet...

1 millió elég lehet hajbeültetésre? Van hajam, csak kevés, de nem csupasz fejbőrre kéne a beültetés. Elől kéne sűríteni két oldalt, pár m2 cm és felül egy kisebb foltban ritkult meg a pánikbetegségem alatt.

Figyelt kérdés
2017. máj. 14. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Heló!


Itt konzultálhatsz azokkal, akik végeznek hajbeültetést: [link]


Még olcsóbban is megúszhatod

2017. máj. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
írtam privátot...
2017. máj. 14. 20:27
 3/6 anonim válasza:
Nekem a jövő hétre van időpontom a himg klinikára, most még valami akciójuk is van. A leírásod alapján neked valószínűleg több hajszálra lehet szükséged, mint nekem. Én csak a hajvonalamat akarom kicsit lentebb hozatni, a legkisebb csomagjuk is elég hozzá, de úgy rémlik, hogy millió feletti összeget nem is nagyon láttam az oldalukon.
2017. máj. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Van valami tapasztalat esetleg? Kérdező voltál valahol? Nagyon megköszönném a segítséget!

2017. dec. 21. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Azoknak éri meg a hajbeültetés akiknek két oldalt van kopaszodás. ugynevezett magas homlok..akinek nagy a kopaszodas mértéke soha az élerben nem lesz sürű..csak ritka ugy meg mi ertelme? Esetleg ga van annyi pénze az embernek feleslegben mint egy lakás ára akkor tudnak valamit kezdeni ..mint Pl Antonio Conte ..de az Euro Milliomos.
2018. márc. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Na mire jutottal?
2020. márc. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!