Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Milyen lehetőségek vannak arc...

Milyen lehetőségek vannak arc ''átalakításra'? 22/L

Figyelt kérdés
Nem tudom hova forduljak vagy milyen lehetőségek vannak....az a helyzet, hogy kiskorom óta kapom az olyan megnegyzéseket, hogy fiús arcom van meg sosem tudtam milyen érzés az ha őszintén azt mondják rád szép vagy ...pedig nem kell olyan drasztikusan elképzelni én inkább átlagnak mondanám mégis egyre többször napi szinten megkapom legtöbbször a hátam mögött, hogy csúnya vagyok de nincs semmi olyan konkrét eltèrés az arcomon amit át lehetne plasztikáztatni és màr is jobb az összhatás de igazából sosem mondtak, hogy ezzal vagy azzal van a baj hanem úgy egyáltalán már az arc formák miatt is mondták mert hosszúkás Ann meg hát a bőröm se tökéletes de tényleg nem tudom hol kezdjem el és min tudnék változtatni...gondolom egy ilyen arc plasztika ami segíteni tudna az meg milliókba kerül .... viszont én nem szeretnék így élni hogy emiatt vagyok kevesebb vagy emiatt nem jöhet össze egy olyan kapcsolatom amit megérdemelnék ...ugyanis volt ilyen hogy az arcom miatt hanyagolt a srác
2017. máj. 17. 19:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy gondolom vannak szakemberek akikkel lehet konzultálni és ők megtudják mond is mi az ami elrontja az összképet
2017. máj. 17. 19:26
 2/7 anonim ***** válasza:

Először is, próbáld magad így elfogadni ahogy vagy. Az arcplasztikával szerintem még bőven ráérsz, gondolom fiatal vagy.


A smink is sokat tud dobni az arcodon, amihez nem kellenek milliók. Persze nem arról beszélek, hogy 2 kg vakolatot tegyél az arcodra, de mondjuk egy BB krém, egy helyesen felvitt arcpír (ami kiemeli az arccsontot), és egy szemöldök igazítás, esetleg porral vagy ceruzával, csodákat tehet.

A szemedet is feldobhatod egy sima szempillaspirállal, vagy tussal.


Ha az a pasi pedig az arcod miatt hanyagolt, nem is szeretett nyilván. Hidd el találsz olyan fiút akinek tetszel úgy ahogy vagy.

2017. máj. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én egész életemben eddig összesen 1 olyan nőt láttam, akire azt mondtam, hogy egész jóképű lenne férfinak, de nőnek borzasztó. Ez egy szélsőséges eset volt.

Általában attól, hogy egy nőnek férfias az arckaraktere (ovális arc, egyenes orr, egyenes, lapos szemöldök, széles áll - gondolom, neked is van pár ezekből) még lehet szép. Jól megválaszott frizura, jól megválasztott hajszín, jól megválasztott és megrajzolt smink, de akár egy szemüveg is sokat változtathat az arcon - senki se fogja megkérdeni, hogy van-e benne dioptria...


Nem hinném, hogy ne lehetne belőled plasztika nélkül is szép lányt varázsolni :)

2017. máj. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Használok sminket meg szolizok és meg így is ezt mondjak
2017. máj. 17. 19:56
 5/7 anonim ***** válasza:

hiába használsz sminket, ha nem sikerül előnyösen

ezerféle színnel, ezerféleképpen lehet sminkelni

nem biztos, hogy amit te előnyösnek tartasz, valóban az.

érdemes jóindulatú ismerősök -fiúk-lányok vegyesen- tanácsát kérni, milyen frizura, smink állna jól neked szerintük.

2017. máj. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Plasztika helyett, szerintem próbáld ki először a nővarázsló műhelyt, nincsenek olyan horror árak.

Több csomag közül lehet választani, pénztárcának megfelelően. Ha nem jön be, még mindig gondolkozhatsz másban, pl. arcszobrászatban. Jó szépülést! Majd írd meg, hogy döntöttél :)

[link]

2017. máj. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Plasztikát semmiképpen!

Okulj ebből a regényből: LÁSZLÓ ERIKA: KIS MAGYAR SZÉPSÉGIPAR (minden nagy könyvesboltban kapható)

2017. máj. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!