Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mi a tapasztalatotok a sziliko...

Mi a tapasztalatotok a szilikon mellekről, csináltatásról?

Figyelt kérdés

Mindenféle tapasztalatra kíváncsi lennék, magára a műtétre, de főleg arra, hogy utána mennyi idő a felépülés és mennyire fájdalmas, ha mell izom alá rakják a szilikont.

Esetleg ha valakinek van tapasztalata Dr Falus Györgyről, az is írja meg!

Köszönöm!



2017. máj. 18. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
Szia!A műtét maga nem kellemes.Altatást nem mindenki bírja egyformán úgy ahogy a fájdalmat sem.Műtét után kapsz egy speciális sport melltartót,ami csillapiþja a nyomást és nem érzed talán olyan terhesnek.Főleg egy nagyon pici mell után szokatlan lehet az implantátum súlya ha nagyot tesznek be,Amit fájdalmasnak mondanék az a drén cső kihúzása a mellből,a műtét másnapján.A gyógyulás nekem nagyon gyors volt két hét után már emeltem(amit nem szabad,de mivel nem fájt ezért megtettem).Utána varrat szedés 14nap,az is kellemetlen,de nem vészes.Folyamatosan tornáztatni kell a mellet hogy nehogy tokosodás és zsugotodás jöjjön létre.Egy hónap után már trljesen a sajátomnak éreztem.Nem bántam meg,a legjobb döntés volt.
2017. máj. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindenki máshogy éli meg ezt az időszakot. Nem gyógyulunk egyformán.

Ezt jól példázza az első Válaszoló és az én válaszom közti különbség.


Maga a műtét nem nagy szám, oda fekszel, megműtenek és cicikkel ébredsz.

Ez volt a könnyű része. Aztán utána pokoli fájdalmas, én semmit nem tudtam csinálni egyedül, de annyira semmit, hogy még a bugyimat sem tudtam önállóan felhúzni pisilés után. Csapot kinyitni, szappan adagolót használni... semmit! Ez tartott 4 napig, aztán fokozatosan egyre jobb a helyzet. De embert próbáló, hogy milyen türelemmel kell lenned önmagadhoz, ha nehezebben gyógyulsz, mint az első Válaszoló. Ugyanis nagyon terhes dolog minden mozdulatodra örökké odafigyelni.

Egyébként a könnyű gyógyulók szerencsések, viszont veszélyes egy helyzet ugyanis nem figyelsz magadra eléggé, és ez komplikációkhoz vezetHET.

Én 3 hónap után kezdtem magam újra embernek érezni, kezdtem végre mindent a megszokott módon csinálni, de akkor én még mindig éreztem az implantátumot. Kb 5 hónappal a műtét után már minden olyan volt mint azelőtt.

7 hetesen volt varratszedésem, és 8 hétig nem fekhettem csak hanyatt. Na így nem tudok aludni, szóval gyakorlatilag 8 hétig egy nyugodt éjszakám se volt. Már baromi hisztis voltam.


Nekem maradtak kis apró kellemetlenségek, pl előre érzem a nagy viharokat:D nem fájdalmas, csak kicsit szurkál.


Már több, mint egy éve műtöttek, de soha egy pillanatra sem bántam meg, még a legnehezebb napokon sem. Tudtam, hogy ezt akartam és hogy ez az időszak most erről szól, de elmúlik.


Arról nem is beszélve, hogy okosam vagyunk kitalálva ugyanis az agy nem őriz fájdalom emlékeket. Vagyis nem sokkal később már csak arra emlékszel, hogy fájt és nehéz volt. De a pontos érzést nem tudod felidézni :)


Falusról viszont semmi jót nem tudok mondani sajnálom, számos elrontott munkáját láttam :(

2017. máj. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!