Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Megműttessem az orrom?

Megműttessem az orrom?

Figyelt kérdés

Elég nagynak gondolom az arcomhoz képest, a formája sem tetszik.

Az arcomat alapból nem gondolom rondának, de az orrom egyáltalán nem illik oda. Sovány vagyok és nagyon alacsony is, ez az orr pedig csak kitűnik.

Szerintetek egy orrnyereg műtét segíteni fog rajta, vagy valamilyen más? Igazából nem is nagyon a nyereggel van a bajom, hanem hogy nagyon vastag az orrhegyemen a bőr. Ez főleg csak közelről látszik, de messziről is ki lehet szúrni.

Őszintén nem nagyon vagyok jártas ezekben a dolgokban, úgyhogy megköszönném ha segítenétek és ellátna valaki hasznos információkkal a műtéttel kapcsolatban. Tapasztalatokat is nyugodtan írjatok.

Főleg Győr környékén, Győr-Moson-Sopron megyében lenne megfelelő-


Kép: [link] (a kedves kis üzenetet tessék ignorálni...) // [link]

Ezek egy kicsit régebbi képek, de azóta is ugyanilyen, semmit se változott azóta.

16 éves vagyok, érettségi utánra gondoltam az orrműtétet.



2017. máj. 20. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem válik előnyödre ez az orr. Ha van rá lehetőséged,akkor mindenképp.
2017. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
50%

nekem nem lenne problémám az orroddal ha járnék veled, igazából tetszik az egész arcod és passzol hozzá :)

szerintem nem jó ötlet ilyen műtétekbe belemenni


24F

2017. máj. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Válaszom: ha nem változik 20 éves korodig, akkor IGEN. Szép arcodat tovább finomítaná egy kisebb orr.


Ajánlanék Neked egy könyvet, mostanában jelent meg: László Erika: Kis Magyar Szépségipar. Alapvetően egy műhibaper története, de rengeteg megtörtént eset szerepel benne, több tucat plasztikai sebész szereplővel (álnéven). A történetből felmérheted a rizikókat.

2017. máj. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Mindenképpen lecsekkolom majd azt a könyvet.
2017. máj. 25. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!