Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Megcsináltatnátok az orrotokat...

Megcsináltatnátok az orrotokat, ha ilyen nagy lenne?

Figyelt kérdés
[link]
2017. máj. 22. 12:41
 1/5 anonim válasza:
Ha ez neked nagy orr, akkor te beteg vagy.
2017. máj. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lassmich Ruhe válasza:
100%
A képen a lány spec tök aranyos. Kár lenne ha kés alá feküdne.
2017. máj. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyesmi az orrom [link] szóval nem túl szép, sokan beszóltak már miatta, fiatalabb koromban nagyon sokat sírtam is miatta de mégse csináltatnám meg. Több oka is van, az egyik, hogy úgy érzem ez vagyok én, a lényem egy részét elveszíteném, ha megcsinálnám, meg akkor a könnyebb utat választanám ahelyett, hogy elfogadnám magam és megtanulnám szeretni magam. A másik két ok magával a műtéttel kapcsolatos, nem akarok feleslegesen kés alá feküdni, nagyon hosszú a gyógyulási folyamat és nem tudod milyen lesz végül, lehet hogy rosszabb. Amúgy szerintem nem csúnya az orrod:) (már ha te vagy a képen)
2017. máj. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen koalamaci orrom van, kicsit szèlesnek tartom. egyszer egy kèpszerkesztő programmal megnèztem milyen lenne vèkonyabbnak hááát botrány, úgy nèztem ki mint Gábor Zsazsa, teljesen elveszett az arcomnak a babás hatása.mint aki beszippantotta a levegőt ès úgy maradt az orra olyan volt.sztem ne csináltasd meg!
2017. máj. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Határeset az orrod, Neked kell eldöntened, h kés alá fekszel vagy sem.

Ajánlanék Neked egy könyvet, mostanában jelent meg: László Erika: Kis Magyar Szépségipar. Alapvetően egy műhibaper története, de rengeteg megtörtént eset szerepel benne, több tucat plasztikai sebész szereplővel (álnéven). A történetből felmérheted a rizikókat.

2017. máj. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!