Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ariana Grande milyen részeket...

Ariana Grande milyen részeket plasztikáztatott meg az arcán amitől annyira megváltozott? Például gondolok az orra, állkapoccsontra, szájra

Figyelt kérdés
Sok képen lehet látni a nagy változást,és azon gondolkodtam,hogy az egész arcát nem műttette meg,de az orra látványosan kisebb....szerintetek is?és a szeme mitől lett olyan pici?

2017. máj. 28. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit nem plasztikáztatott, nekem ez ugyanannak az orrnak tűnik. A szemöldöke viszont vastagabb és rövidebbre van szedve, meg a sminkjét teljesen máshogy csinálja. Azért tűnik ennyire másnak. 2010/2016 :

[link] [link]

2017. máj. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Az, hogy egy ember arca megváltozik nem csak amiatt lehet, mert plasztikáztatott. Ő például egy időben nagyon lefogyott, de szerintem nem kórosan soványra, hanem még elfogadhatóra, ezért tűnhet az arcán minden kisebbnek.

De rengeteget számít az ember arckifejezésében az, hogy hogyan érzi magát éppen, boldog e az adott élethelyzetben. Elképesztő mértékben tud így változni az emberi arc plasztika nélkül, nála is inkább ez lehet az ok.

Meg ha máshogy is sminkel picit, az is nagy eltérést okozhat, például az orr tűnhet kisebbnek, ha ügyesen van sminkelve.


Az alakja is igazi, mert az látszik rajta, hogy sokat sportol, és figyel arra, hogy mit eszik. (én külön bírom azért, hogy felvállalja azt, hogy nincsenek nagy mellei, mert így is lehet valaki vonzó).


Ami mű rajta az a haja, de ezt asszem említette is régebben, hogy póthajat hord, mert tönkrement a sok festéstől. (Oké, igen, a póthaj sem teszi a legjobbat egy hajjal...)

2017. jún. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem Arit,és igazad van:)a fogyástól tényleg sokat változott az arca,de egy 2016-os Snapchat storyban nyíltan vállalta,hogy az orrát valóban megműttette(inkább piszésittette)Köszönöm a hasznos válaszokat!:))😊
2017. jún. 4. 10:06
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Bocsi de ezt te hol láttad?:D Én nem találtam semmit arról hogy bevallotta volna
2017. jún. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Snapchat storyban:)Rá is közelített az orrára(olyan Snapchat storyt keress,ahol éppen éjszaka van):)
2017. jún. 6. 06:52
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
https://www.youtube.com/watch?v=FuRzolfsNt0 Ha erre gondolsz 1:44nél itt nem mond semmit plasztikáról, csak annyit hogy olyan az orra mint egy gyöngy a highlightertől:) Nem védeni akarom csak szerintem tényleg nincs megcsinálva az orra.
2017. jún. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem erre gondoltam:)Ha tudod h hogyan kell beszurni az oldal nevét mint pl.:htt/p/s akkor betudnám szúrni azt az oldalt:))
2017. jún. 7. 08:03
 8/10 A kérdező kommentje:

Írd be a Google-be hogy :Ariana Grande orra

Az első képre nyomj rá,ami félbe van osztva,és mind a két részen 14 éves göndör a haja és ilyen feketés színű,és mosolyog a képeken:)

A kép alá az van írva ,hogy: Femina-Terasz-Felismerhetetlenre plasztikázták a 21 éves...

Ez van a kép alá írva,és lehet h már úgy is megtalálod,hogy beírod ezt a szöveget:)

2017. jún. 7. 09:04
 9/10 anonim válasza:
46%
Egyedül az orrát plasztikáztatta, máshoz hozzá sem nyúlt
2017. aug. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm😘:)
2017. aug. 29. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!