Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mi a véleményetek a Bársony...

Mi a véleményetek a Bársony Klinika végleges szőrtelenítéséről?

Figyelt kérdés

Orvosi lézer, nem IPL, SHR!

Szeretnék érdeklődni magáról a kezelésről és a hatásáról: Milyen érzés volt, milyenek a dokik, milyen lett a hatása, mennyire tartós, nem okoztak-e sérülést, stb.?



2017. jún. 5. 08:47
 1/4 anonim válasza:
Szia nekem tavaly februárban kezdtek el az egész testemet megcsinálni. Az első 10 perc nem nagyon fáj, de amikor már másfél órája csinálták nagyon kellemetlen volt. Nem tudom hogy te melyik testreszeden akarod csinaltatni. A fazon résznél eszméletlenül fáj. A hónalj szinte nem is
2017. jún. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
50%

Előző vagyok, véletlen megnyomtam a küldést.

Szóval a hónalj nem is fáj. Nekem a bokám környéke halál volt, habár nekem ott a gyantazassal is nagyon fáj.

A kar szintén megvan gyorsan és fájdalommentesen.

A probléma csak annyi hogy iszonyat drága, csak 6 hetente lehet menni, és nekem nincsen egy érzékeny bőröm, de nagyon durván pöttyös lettem. Nyáron ugye nem szabad menni a nap miatt.

Hát a hatása csak egy nagyon rövid ideig tart. Tény...a nyaram egyetlen perce sem telt szőrtelenítéssel. De október környékén elkezdtek vissza nőni. Mára már ugyan olyan vagyok mint voltam.

Igergetik, hogy a láb 7-8 kezelés után lesz kész, a hónalj 4 kezelés után stb stb. Én mindegyikre rahuztam meg 2-3 kezelést, ami nem kevés pénz volt, csak azért hogy a kívánt eredmény tutira meglegyen.

Na hát így összesen kb 1 200 000Ft-ot költöttem rá, ami a mai nap már semmit nem ér.

Fölöslegesen megy el rá az idod, fölöslegesen faj, ráadásul néhány helyen úgynevezett égési nyommaradvanyok vagy mi,nem tudom a nevét de 3 hete voltam miatta bőrgyógyásznal és ott mondta hogy igen ezek a lézer nyomai ami majd 4-5 év múlva elhalvanyulnak. Most mind a két combomon 30-30 borsószem méretű, ilyen mogyoró színű foltok vannak.

Ha gondolod küldök képet a lábamról, hogy nézett ki a kezelés után 2 órával, és most a kezelesek után 1 évvel.

A helyedben semmiképp nem csinaltatnam meg.

2017. jún. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Lézeres / IPS / villantós szőrtelenítés csak "tartós" de nem végleges szőrtelenítés. Maximálisan 7 évig tart a hatása utána költhetsz rá megint...

Én hozzá járok: Korsós Katalin -> [link]


Nagyon szépen dolgozik, idő és szintén fáj mint az IPL, de mivel speciális tűvel égeti ki a gyökerét ezért nem fog visszanőni ha végzett.


Arccal járnak hozzá sokan.

Viszont nem érdemes egyszerre sokat kiszedetni semmilyen módszerrel sem, mert kell idő a szervezetednek, is hogy gyógyuljon, és sokáig is tart mert szálanként/szőrtüszőnként dolgozik. Ez egy hosszabb folyamat, de ez viszont végleges.

2017. aug. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%

#3-as!

A hirdetes azt irja, nem nagyon ismert ez a modszer. 32 eve csinaltattam szortelenitest ezzel a modszerrel.

Azt is irja, hogy elso alkalom utan vegleles. Ez sem igaz, pl. fazonnal, 2-3-szor csianltattam, igen, volt ahol foltban nem nott vissza masodik alkalomra, de volt ahol 3-szor kellett. Nagyon faj is, elvegre tuvel, habar vekonnyal, es arammal dolgoznak. Ez jo kis feluletre, de egy labszar, comb, megneznem azt.

2017. szept. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!