Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Altatás során valóban nem...

Altatás során valóban nem szabad, hogy lakkozott, vagy műköröm legyen rajtunk?

Figyelt kérdés
Bocsi a furcsa megfogalmazás miatt. Tévhit, vagy valóban nem megengedett?

2017. aug. 8. 10:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%
Nem szabad.
2017. aug. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Csak nem tudom hogy ezt miért nem közlik jóval előre :D. Hiszen ha műkörme van az embernek, nem tud két nappal előtte gyorsan időpontot kérni, hogy eltávolítsák róla.

2017. aug. 8. 10:57
 3/14 anonim ***** válasza:
45%

Hát van ahol mondják, van ahol nem.

Nekem anno nem mondták és le is csesztek érte a műtőben. Az volt a szerencse hogy az egyik körmöm francia volt és arra rátudták tenni a véroxigénmérőt. Mert amúgy nem hatol át rajta. Vagy hogy mondjam :D

2017. aug. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

Az utolsó műtétem előtt aut mondta az altatóorvs, hogy elèg nagy gond lehet, ha egy jól felszerelt műtőben csak a köröm színe alapján tudják megállapítani, hogy baj van-e. A baleseti sérülteknek sem keznik leszedegetni a műkörmöt az életmentő műtétek előtt.

A pulzoximétert pedig nem csak ujjra lehet csíptetni, hanem fülcimpára is.

Kèrdezd meg az orvosod, és tedd azt, amit ő javasol.

2017. aug. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nagyon rendesek vagytok! Köszi a válaszokat :)

Most sikerült megtalálnom a klinika oldalán, hogy csak a bal kézről kell eltávolítani egy db műkörmöt, mindegy melyik ujjról. De még úgy is megyek konzultációra műtét előtt egy héttel, szóval rá fogok kérdezni, biztos, ami biztos.

2017. aug. 8. 12:02
 6/14 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudom miért lettem lepontozva. Gondolom te voltál, aki utánam válaszoltál. Nekem ezt mondták a műtőben, nem én találtam ki. De most érezd magad nagyon okosnak.
2017. aug. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért pontozott le, neked is úgy mondták. Amúgy szerintem orvosa válogatja ezt is, hogy ki mit mond éppen a betegnek...
2017. aug. 8. 14:59
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Kulfoldon elek, en ezt meg sosem hallottam, pedig voltam mar korhazban.

Mufogsor, etc, de hogy mukorom, lakk, sosem emlitettek es senki mastol sem hallottam.

2017. aug. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Na ez is egy érdekes infó :D. Nem akarok rossz májú lenni, de nálunk nem lenne csoda ha kicsit máshogy mennének a dolgok... If you know what I mean...
2017. aug. 10. 11:27
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Actually, no, I don't know what you mean.

Lelopnak meg a mukormoket is?😄

2017. aug. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!