Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van két járulékos mellbimbóm!...

Van két járulékos mellbimbóm! Ti leszedetnétek? Mit gondoltok, ez undorító?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, és a hasamon van még két plusz mellbimbóm. Nagyon kicsik max fél centi az átmérőjük, de lehet még annyi sincs. Igazából én megszoktam, így születtem, kb észre sem veszem, hogy ott vannak, szokatlan lenne talán, ha nem, ugyanakkor mostanában sokat gondolkozok, hogy mások mit gondolhatnak erről. Nem voltam még fiúval, mert addig sosem ment el a dolog, de kicsit tartok attól, hogy undorítónak találná esetleg. Fürdőruhában sem vagyok szégyenlős, csak az is idén jutott eszembe először, hogy vajon mit gondolnak az emberek, amikor észreveszik. Ti mit gondoltok? Leszedetnétek, vagy hagynátok?

2017. aug. 28. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy fel centiset siman anyajegynek lehet nezni.
2017. aug. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hu de fura! Es hogy derult ki, hogy mellbimbo, nem anyajegy? Szerintem en azt hinnem a strandon, hogy anyajegy, nem is gondolnam, hogy mas. Fel se tunne. Szerintem, ha egeszsegugyi gondot nem okoz, es teged sem zavar, akkor nem kell levetetni.
2017. aug. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 opened paradise ***** válasza:

Na ez új...:D

Bocsi a kérdésért,de az is erogén?


Nem zavarna. Különleges dolog ez,de gondolom téged valahol mégis zavar.

2017. aug. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Látszik rajta, hogy nem anyajegy, távolról talán nem, de amúgy más teljesen. Egyébként nem, nem erogén, ebből a szempontból olyan mint egy anyajegy :D
2017. aug. 28. 21:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Fotózd már le, erre kiváncsi vagyok! :D Még csak nem is hallottam róla.
2017. aug. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Küldj képet róla nekem is.

Kíváncsi vagyok.

19 lány

2017. szept. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tök cuki lehetsz, mint egy kisállat, cica meg ilyesmik. Szerintem tartsd meg őket.
2018. márc. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!