Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van egy zavaró anyajegy az...

Van egy zavaró anyajegy az arcomon, mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Van egy anyajegy az arcomon már 5 éves korom óta(most 16 vagyok),és egyre nagyobb,mikor kicsi voltam nem is látszott annyira,viszont mostmár nagyon zavar mert elrontja az összképet.Probáltam eltakarni korrektorral vagy alapozóval de egyik sem használt.Leszedetni meg azért nem akartam,mert mivan ha elrákosodik vagy heges lesz tőle arcom,ami még csúnyább.Ti mit gondoltok?

2017. szept. 7. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát most leakarod szedetni vagy nem?

Ha nem vagy benne 100%-ig biztos akkor hagyjad.

Amúgy milyen anyajegy? Kiálló vagy lapos elterülő?

2017. szept. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A le szedetésétől nem kell félni, több ismerősöm is szedetett már le állról, nyakról sokkal jobb lett utána és tényleg hamar meg van.
2017. szept. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy nagyon picit kiálló,mert amikor megérintem érződik
2017. szept. 8. 19:22
 4/6 anonim ***** válasza:

"Leszedetni meg azért nem akartam,mert mivan ha elrákosodik"


Akkor hogy rákosodna el szerinted, ha leszedik? Viszont ha folyamatosan napnak kitett helyen növekszik akkor az jelenthet rosszat is...

2017. szept. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is van 'kismillió' - néhányat belőle már le is "szedettem".

Mindenképpen menj el szakorvoshoz (bőrgyógyász), aki tovább tud küldeni a sebészetre, ha szükséges v. ha Téged nagyon zavar.

Kérlek, ne a gyakorizók jellemzően fiatalkorú ill. a témában nem túl művelt (minimális százalékban lehetnek itt bőrgyógyászok) közönségétől várj ilyen fontos kérdésre választ.

Arra gondoltál már, mint ahogy azt fent is írták, h. már most sem jóindulatú a dolog...?

2017. szept. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szedesd le nyugodtan. Ne várj vele. Én felesleges félelmeim miatt vártam vele 30 éves koromig. Addigra szép kis banyapötty lett belőle. Júniusban szedték le, és csak egy vékony csík van most a helyén. Sokkal jobb mint ami volt.
2017. szept. 21. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!