Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellnagyobbítás után használto...

Mellnagyobbítás után használtok melltartót vagy nem?

Figyelt kérdés
Sokan mondják majd megereszkedik egy idő múlva, melltartótól főképp...
2017. szept. 11. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gravitációtól ereszkedik, nem a melltartótól.
2017. szept. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%

Nagy cicijeim vannak egész kamaszkorom óta.

Meg vannak már ereszkedve (38 vagyok), nem vészesen, de már nem úgy állnak, mint 20 évesen.


Nekem azt mondta mammográfián az orvos, hogy otthon ne viseljek melltartót, mert azzal edzésben tartom a tartószalagokat, amik tartják, nem hagyják jobban megereszkedni.


Feltételezem, hogy a sebész, aki megműt elmondja majd, hogy milyet kell viselni az implantátumokkal.

Sporthoz mindenképp sportmelltartót javasolt.

2017. szept. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
A tartószalagokat nem lehet "edzésben" tartani, nem izmok azok. Kizárólag nyúlni tudnak. Hülyeséget mondtak neked.
2017. szept. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
A kötőszövetek megnyulnak kell a melltarto!!Mellnagyobbitas utan is a szövetek ugyanugy nyulnak mint elotte!!
2017. szept. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bizony kell a melltartó. Az én sebészem pl nagyon szigorú ő műtét nélkül is azt javasolja, hogy sportmelltartó mindig legyen rajtunk. Ha nagyon óvni akarjuk a megereszkedéstől.


Ahogy írták már, a melltartó nem viselése nem segít a megereszkedés ellen. Sőt! Sajnos azok nem izmok, nem edzhetők akkor sem ha a mellizmaid erősek.

2017. okt. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!