Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ajakfeltöltést mennyi időközön...

Ajakfeltöltést mennyi időközönként kell ismételni? Illetve hogy zajlik?

Figyelt kérdés

Van olyan amit elég évente is?

Ajakfeltöltés után fáj a száj? Meddig?


2017. szept. 12. 12:01
 1/3 Sunshinedoll ***** válasza:
Töltőanyagtól függ, de általában olyan hat hónapig tart az eredmény, minél többször csináltattad, annál tovább tart. Ha tűvel, sok szúrással csinálják, akkor igen,fáj, és előfordulhat, hogy megduzzad, és eltart pár napig, míg a duzzanat lemegy és a fájás elmúlik. Nekem nem fájt sokáig, aznap meg másnap csak, de a duzzanat egy hétig is ott volt, azután alakult ki a végleges forma. De csinálják már tű nélkül is a száj két oldalán egy-egy szúrással kanül segítségével, az nem okoz duzzanatot és fájni se fáj utána.
2017. szept. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

5 éve voltam kb. most ment egy picit lejjebb.

úgye nem hiarulonnal akarod feltöltetni ami ket hónap múlva nem latszik?

2017. szept. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem hyaluronsavval van , 200ezer volt 2ml, nekem nagyon durván megérte , ez volt a második amit csinaltattam első 1 év után is látszott még kb 10honap után ment picit lentebb , most voltam nemrég kb 1 hete megint nagyon tetszik.

De legközelebb mostmár saját zsírral csinaltatom :)

2018. ápr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!