Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van még manapság, aki nem...

Van még manapság, aki nem szeretne plasztikáztatni?

Figyelt kérdés

Nem azért, mert nincs rá pénze, hanem mert elfogadja magát, ahogy van, a hibáival együtt.


Tudom, hogy az orromat sokan inkább megcsináltatták volna a helyemben, mivel nem szép, ilyen:

[link]


és az ideális a pisze lenne, mint neki:

[link]


De ennek ellenére sem tervezem, hogy valaha is plasztikáztassam.


Van más is így?


2017. szept. 17. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:

szerintem az eredeti orrod szebb.

én a melleimet csináltatnám meg 2 gyerek után,de nem nagyobbra csak kissé felvarratnám,mert régen kicsi feszes volt,most meg 2 üres zacsi kb,és nem érzem jol magam igy.

2017. szept. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az eredeti orrod szebb.


A melleim sokáig zavartak,néha még most is,ennek ellenére én sem plasztikáztatnám meg magam.

2017. szept. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Főleg mióta párom van,aki imád,és elfogad ilyennek. Annyit mondta már,hogy gyönyörű vagyok,hogy kezdem elhinni. Vagy legalábbis elfogadni magam,mert neki sem jó,ha folyton elégedetlenkedek.
2017. szept. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A melleimet max, nem is az hogy lógnak vagy valami, csak nagyon oldalt vannak ezért nagyon nehéz olyan melltartót találni ami szép dekoltázst csinál
2017. szept. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Metionin ***** válasza:
Én nem szeretnék. Egyetlen dolog van amit megműttetnék, az pedig a szemem, de ez nem plasztikai eljárás lenne.
2017. szept. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én sem vagyok tökéletes, az én orrom nagy és csúnya, mégsem csináltatnám meg. ezt dobta a gép, ez emlékeztet a családomra (jellegzetes, karakteres orra van apukámnak is, bár mit ne mondjak, nem túl szép...:)). nem plasztikáztatnék, mert ki vagyok békülve magammal, nem hiszem, hogy az orrméret olyan meghatározó lenne az életben. ha meg mégis megcsináltatnám, akkor utána lenne valami más, ami nem tetszene és így tovább... tehát inkább a fejemben rakok rendet, minthogy átszabassam magam. ennek ellenére nincs bajom azokkal, akik az ellenkezőjét gondolják a dologról, mindenkinek a magánügye.

24/l

2017. szept. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a számat csináltatnám meg majd,ha lennék egy 22 éves. (vagy már 18)
2017. szept. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az első képen lévő orr sokkal szebb.
2017. szept. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem sincs ilyen kis pisze orrom és szerettem volna de ehelyett inkàbb elfogadtam hogy én ilyen orrot kaptam a sorstól .:D
2017. okt. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én se tervezek, ha nincs olyan balesetem, nem szenvedek olyan sérülést, ami miatt vmi borzasztó elváltozás következik be, akkor nem is fogok :)
2018. jan. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!