Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Azokat kérdezem akik már...

Azokat kérdezem akik már bevállalták a mellműtétet, hogy miből, hogyan tudták finanszírozni? Mekkora volt előtte a méretük és úgy érzik megérte?

Figyelt kérdés

Én nagyon gondolkodom rajta, mert ebből a szempontból nagyon fukar volt velem a természet, még A-s melltartóból se nagyon találok olyat, ami jó rám. Kicsit aggódok, hogy egy ekkora síkságból egyáltalán álmodozhatok-e mondjuk egy alakomhoz illő C-s mellről. Szívem szerint már rég elmentem volna plasztikai sebészhez, de sajnos nincs miből megcsináltatnom és mindig vannak fontosabb dolgok amikre kell a pénz.

Szívesen meghallgatnám mások tapasztalatait a témában. (A jajj, ne csináltasd meg, mert így jó stb. anekdotákra nem vagyok kíváncsi, szerintem te se örülnél ha olyan lenne a tested, mint 13 éves korodban.)



2017. okt. 13. 02:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem B-s a méretem de sokszor még így is eláll a melltartó. Akkora mint egy fél alma és én se vagyok kibékülve vele ezért csináltatom meg.

Tudnának neked D-s melleket is csinálni de akkor a bőröd szét repedne. Ezért sem mindegy melyik orvoshoz mész. Van olyan aki el is hajtana máshoz ha te nagyot akarnál. De ha belegondolsz akkor jogos is. Az orvos mindig az alkathoz nézi, magassághoz, súlyhoz, mellkas szélességhez, stb. nézi ezért ő mondja meg egyáltalán mekkora férne be. Ha pl te vékony vagy mint én akkor már egy 300 cc is nagynak tűnne.

Nekem meg van rá a pénz. Sokan vagy összegyűjtik rá vagy hitelt vesznek fel. Van olyan orvos akinél részletre is lehet fizetni. Sajna ezek a lehetőségek vannak.

2017. okt. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem 85 D melleim voltak és hála égnek lefogytam 75 C re. Ha megszületik a kislányom, összeszedjük a pénzt plasztikára, hogy kisebb legyen 75B re.

Nekem ahogy kezdett nőni, sosem volt feszes, lógott. A te érved is megtudom érteni és elfogadom.

2017. okt. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Én is 1 éve csináltattam meg a melleimet. Ugyan az volt a problémám mint neked. Nagyon kis melleim voltak és szerencsére nagyon jó dokit választottam. Nekem most 80/b mellem van és nagyon meg vagyok elégedve. Imádom őket. Nőiesebbnek érzem magam. Csak meg kell találni a megfelelő orvost.
2017. okt. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!