Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tapasztalatok állami fülműtétt...

Tapasztalatok állami fülműtéttel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

sziasztok! :)

nagyon csúnya, elálló fülem van (csak az egyik, a másik viszonylag okés), és szeretném megműtetni, mert nagyon sok bántó megjegyzést kapok miatta már évek óta. nincsen önbizalmam, nem merem felfogni a hajam, de ha ki van engedve is csúnya, mert "kiáll" a fülem.

én úgy tudom, hogy államilag ingyen is megcsinálják. ennek mi a menete? mennyi idő, még eljutunk oda hogy tényleg megcsinálják, és hogyan lehet ezt "kezdeményeznk"?


2017. okt. 24. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, 14 éves korig állja a költségeket az OEP. A háziorvoson keresztül lehetne többet megtudni. Szülői hozzájárulás mindenképpen kell, ez biztos. Én már felnőttként műttettem meg őket, úgyhogy én fizettem érte. De megérte! :)
2017. okt. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak igaza van, sajnos életkor határral állja csak a TB. Van ahol 18 éves korig is megcsinálják, de afölött már sehol.
2017. okt. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!