Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Volt egy 16 éves lány, aki a...

Volt egy 16 éves lány, aki a facebookra rakott fel képet a szilikonos melleiről műtét után. Ismeritek hogy ki az?

Figyelt kérdés

Valami "Schwarcz" vagy ehhez hasonló neve volt, lehet nem pont így írták, csak nem emlékszem rá pontosan.

Keresztnevére nem emlékszem.

Emlékeim szerint Budapesti volt.

A kép kábé 2 éve terjengett a facebookon, talán a 444.hu is írt erről vagy egy hasonló hírportál. Facebookon sok ilyen jelölgetős csoportban fent volt a kép, maga a csaj rakta fel..vagy valaki csinált egy kamu profilt a nevében.

Hosszú barnahajú csaj, talán tükörben készített volt a kép, és a mellei alatt volt egy-egy ragtapasz szerű valami, gondolom a varratok miatt. Nagy kerek mellek, hegyes mellbimbó.

Talán 16 éves volt, vagy maximum +/- 1-2 év.

Sajnos pontosabban nem emlékszem.

Bízom benne hogy tudtok segíteni és meg is teszitek.

Keresem a képet, és a csaj nevét is.

Bármilyen segítségnek örülnék és megköszönném.

Hogy miért ? lehet felmerül bennetek a kérdés. Nem, nem vagyok pedofil, csak valakinek meg akarom mutatni aki nem hiszi el hogy volt ilyen.

Köszönöm!

19/F


2017. okt. 29. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
nem a Hajnit mondod?schwarz hajnika volt regen, de ő kecskeméti amúgy.hosszú barna haj, szép baba arca van.sztem ő rá gondolsz
2017. okt. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2017. okt. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
de egyébként nem 16 évesen csináltatta meg hanem 20
2017. okt. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egyre gondoltatok, köszönöm!

Lehet tévedtem hogy Budapesti, meg hogy 16 éves volt..

Első két nap nem érkezett rá válasz, és azt hittem senki sem fog írni a kérdésemre.


Nagyon köszi!

Tudja valaki a mostani profilja nevét ?

2017. nov. 2. 04:56
 5/5 anonim ***** válasza:
2017. nov. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!