Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Üdv. Mindenkinek! Orrplasztika...

Üdv. Mindenkinek! Orrplasztika Pécsen? Bárkinek bármi info, tapasztalat?

Figyelt kérdés

Hosszú évek során hol jobb hol rosszabb viszonyban voltam az orrommal, ami finoman szólva "karakteres". :/ Egyfelől örököltem, de az se tehetett túl jót, hogy gyerekként nekidurrantottam a koripályapalánknak.

Most már tényleg gáz a szitu, amúgy keskeny, finom arcom van, kicsi fejem és a közepén egy nagy puklis hosszú frinyó.40 fele közeledek és nagyon rosszul érzem magam a bőrömben emiatt, mert nem szeretnék vasorrú banya lenni! HELP ME PLEASE - pécsi vagyok és 3 gyerek + férj mellől nem tudok Bp. -re rohangálni.

Pécsen szeretném megcsináltatni, de kiben bízhatok? A Da Vinci hirdetéseit látom csak, tapasztalat, vélemény semmi, fórumokon mindenhol csak pesti dokik.

Orrplasztikát senki se csináltatott itt???



2017. nov. 20. 10:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!