Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek kinél csináltassam...

Szerintetek kinél csináltassam az orrom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, sok ilyen kérdés van, de azóta lehetnek új tapasztalatok... Még csak a kezemen volt plasztikai műtétem, az arcomon nem. Annak megmaradt a helye, és szerintem a doki csinálhatta volna egy fokkal szebben is. Ebből gondolom, nagyon nem mindegy, ki keze alá fekszel be.

Szeretném megműttetni az orrom, mert az egy dolog, hogy nem pisze, de még ferde is. Színésznőként, ahhoz azért ragaszkodnék, hogy szimmetrikus legyen az arcom, tehát, orrsövény korrekció (ha így hívják) elé nézek.

Budapesten élek, itt csináltatnám. Tudtok ajánlani nekem valakit? (aki megfizethető) :)



2017. nov. 21. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó orvost akarsz megfizethető áron? Hát én ezzel annyira nem spórolnék. Főleg ha arsodon csinálnak valamit. Szerintem Dr. Rezek Ödönt keresd meg.
2017. nov. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ és a nevet! :)

Nem spórolni szeretnék rajta, de néhány magánklinikán csak a nevük miatt elkérnek ötször annyit is. Ebbe nem szeretnék belefutni. :)

2017. nov. 21. 14:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Most csináltattam Dr. Varga Kláránál. Nagyon meg vagyok elégedve.:)

2017. nov. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2017. dec. 2. 11:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Habár csak tervben van az orrműtétem, én Dr. Csuha Lajost is megfontolnám. :) Ahogy elnéztem a képeit, ő is szép orrokat csinál.
2018. jan. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!