Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellkisebbítés esetén te...

Mellkisebbítés esetén te "választhatsz" méretet?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, 75/E-s melleim vannak, nagyon vékony vagyok hozzá, és persze elég kényelmetlen is, ezért majd szeretném kisebbíttetni. Arról még nem találtam információt, hogy ilyenkor a saját elképzeléseim szerint műtenek (mint ahogy mellnagyobbításnál drasztikus változásokat is el tudnak érni), vagy annyit, amennyit az orvos jónak lát?


Egy álom lenne, ha lehetnének B kosaras melleim, és érdekelne, hogy van-e ilyenre nagy mértékű változtatásra lehetőség.


2017. nov. 30. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Én úgy tudom, hogy nem te választod ki a méretet, hanem amit az orvos ki tud belőle hozni első körben. Utána lehet tovább kisebbíteni, de egyből feleakkorára nem fogja megcsinálni.
2017. nov. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hány kg és cm vagy,h akkorák a melleid? :o
2017. nov. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
172 cm, 50-55 kg.
2017. nov. 30. 21:11
 4/9 anonim ***** válasza:

Persze hogy választhatsz.


Jó, vannak dolgok amik hatással vannak az eredményre, de ezt az orvos meg fogja veled vitatni. Pl. van többféle műtéti heg, és nem mindegyikre van lehetőség minden esetben.

De igen, fizikailag lehetséges teljesen laposra műteni ha az a cél.


De az nagyon durva lenne, ha az orvos ezt veled nem tárgyalná meg, és nem mutatna általa végzett műtétekről referenciát. Ez nem a hentes, hogy odafekszel aztán darabol ahogy neki kézre esik.

Ha azt mondja hogy X méretet nem tud, akkor más orvost kell keresni.

2017. dec. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Nem okoskodni akarok,meg se semmi,de én a helyedbe örülnék,h vékony vagyok és olyan nagy melleim vannak.
2017. dec. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.


Kedves utolsó: hidd el, nem szép, iszonyat aránytalan, nem feszes, nem tartják eléggé a melltartók, kényelmetlen, útban van, nem találok hozzá melltartót, fürdőruhát meg pláne nem. A tánc a hobbim, de az összes versenyen lóg a mellem, mert nem én választom a ruhákat (csoportos), és nem tudok sportmelltartót alávenni. Kicsit pattogósabb sport szóba se jöhet (pl. aerobik, vagy bármi ilyesmi, táncban az pattogós táncok kellemetlenek), sem olyan, amiben karral kell hirtelen erős mozdulatokat végezni (pl. tenisz), illetve a nagyon "hajolgatós" se jöhet szóba, mert kiugrik a mellem a melltartóból.

A hátam fáj tőle, ha leveszem a melltartót, akkor fájnak, mert hirtelen meghúzza őket a súlyuk. Arról meg ne is beszéljünk, hogy megizzad nyáron közötte/körülötte.

Szerintem ennyi ok után megérted, miért nem szeretném, ha így maradna. Ez nem olyan "szép nagy", mint egy nagyobb C/D kosár egy vékony lányon, hanem csúnyán aránytalan.

2017. dec. 2. 16:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd,h rosszból mondtam :)

Jó így megértem,de szerintem elég lenne pl. C sre.

De természetes nem én fogom eldönteni :D

2017. dec. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen szituban voltam, mint Te. Átérzem hidd el. 20 évesen meg is műtettem magam. A lehető legkisebb méretet kértemé n is, de az orvos azt mondta,mivel még nem szültem, meg kell hagyni a tejcsatornákat. Ezért a 75G-s ciciből lefaragott és 75 C-D lett. Én még mindig nagynak láttam,de mások mondták,hogy hatalmas a változás.
2017. dec. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van már orvosod? TB vagy fizetősre mész?
2017. dec. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!