Szilikonos ajak?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Olyan kérdésem lenne hogy gondolkodok hogy megszeretnem csináltatni a számat.

Viszont ! Nagyon vékony ajkaim vannak és egy nagyon kicsit szeretném csak , nekem is nagyon undorító a kacsa száj. Ezért szeretném csak ha egy nagyon kicsit teltebb lenne.

Nos nagyon felek belevágni ebbe mert rengeteg el rontott ajkat láttam . És nemtudom hogy mivel lenne érdemesebb ezzel a savval vagy szilikonnal,melyiknek természetesebb a hatása? Előfordul hogy nagyon durván eleontják? Vagy ezt a kicsit amit én szeretnék nem igazán lehet ? Még egy fontos kérdés aki már járt itt . Szegeden Dr.Bajusz Hubánál érdemesebb rolla mi a véleményetek ? Vagy inkább mennyek Pestre és ott keressek valakit ? Köszönöm a válaszokat sokat segítenétek



2018. jan. 21. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Szilikonnal semmiképp, ha becsomósodik (ami nem ritka) vagy elrontják ki kell vágatni. A legtöbb országban be is van tiltva, elvileg itthon se szabadna már használni de van még aki tölt vele. Mindenképp hialuronnal töltesd, azt ki is lehet oldatni ha nem tetszik
2018. jan. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen aranyos vagy:)
2018. jan. 21. 12:33
 3/4 mikeXxX ***** válasza:
21%
Férfiként írom neked neeeeeeeeeeee !
2018. jan. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem szilikonnal van es semmi baja, 5 éves kb.

persze hogy hiarulonnal töltik, mert azzal mész vissza, mert 3 hónap utan felszívódik.pénzkidobas. a szilikonolaj meg nem éri meg a dokiknak, mert 5 évente mész.

2018. jan. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!