Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mi oka lehet, hogy Dr. Rezek...

Mi oka lehet, hogy Dr. Rezek Ödön nem válaszol többszöri keresésre sem?

Figyelt kérdés

Tavaly voltam nála orrplasztikáról egyeztetni de azt javasolta,hogy várjunk még 1 évet mert még nem biztos hogy elérte az orrom a nagyjából végleges méretét és feleslegesen nem akarja megműteni. A doktor úr nagyapám régi legjobb barátja,ezért sem értem,hogy mi lehet a gond.Többször is írtunk neki és hívtuk az asszisztensét,aki azt mondta szól neki de ezt a kört már vagy 5-ödjére futjuk és semmi nem történik. Van akivel volt ilyen,hogy nem tudta elérni sehogyan sem? Mi lehetne a megoldás erre? Más orvosra semmiképp nem akarom bízni a műtétet.

Köszönöm előre is a válaszokat!

17/L



2018. febr. 10. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azert nem veszi fel, mert meg csak 17 vagy. Orrplasztikai beavatkozast 18-20 eves kortol ajanlott vegrehajtani, akkor nyeri el nagyjabol a vegleges formajat, es kisebb esellyel lesz majd hiszti, hogy “de sz@r volt a plasztikai sebesz” es nem kell utana majd jarkalni meg mutogetni.
2018. febr. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én szerdán írtam neki, és ma éjjel válaszolt
2018. febr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom minek erőlködtök? Nem válaszol, biztos már unja hogy hivogatjátok, főleg hogy már elmondta hogy várjatok a műtéttel.
2018. febr. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1 hete írta,hogy nagyon elfoglalt de hívni fog minket de azóta sem.. :D

úgy tudom,hogy a műtét ideje ilyen fiatalon összefügg azzal,hogy a páciens mennyit nőtt az utóbbi 1 évben vagy mennyit változott az orrának a formája és ezt a doktor úrral is megbeszéltük,hogy 17 éves koromban meg lehetne csinálni a műtétet,szóval logikátlannak tartom,hogy legalább a konzultációt miért nem lehet megejteni ha már csak 3 hónap van hátra amíg betöltöm a 17-et

2018. febr. 20. 21:59
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Így jártál
2018. febr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!