Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ti mit tennetek a helyemben?...

Ti mit tennetek a helyemben? (fontos)

Figyelt kérdés

Van implantatum a mellemben, es az utobbi idoben eszrevettem mellpirossagot, behuzodast. Elmentem a plasztikai sebeszhez, aki mutott, es ranezes alapjan annyit mondott, hogy ez mellrak, es jon a kemo meg levagjak a mellemet... Termeszetesen, lehet hogy az, de olyan borzasztoan viselkedett, hogy majdnem elsirtam magam... Fel lehet jelenteni az ilyen etikatlan viselkedesert?

A masik kerdesem pedig az, hogy volt masnak is magas a CA 15-3? Nekem 45,2 U/ml a 23,5 helyett... Ez jelenthet mellrakot valoban?


2018. febr. 13. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz, rákszűrésre, ne a plasztikai sebészhez ő más fajta orvos. Valóban rosszul kezelte ezt a helyzetet.
2018. febr. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A CA 15-3 tumormarker. Az emlosejtekben termelődik egészséges állapotban is de ilyen magas értéknél valóban sanszos a mellrák megléte. Az előző hozzászólónak annyiban igaza van, hogy érdemes felkeresnie egy onkologust.
2018. febr. 14. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
De a leírt tünetek alapján az is lehet, hogy gyulladás áll a hatterben. Mindenesetre további kivizsgálás nem ártana.
2018. febr. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!