Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mit gondoltok? (Tul rovid kerdes)

Mit gondoltok? (Tul rovid kerdes)

Figyelt kérdés

Manapsag nagyon a kultuszat eli a plasztika, muszaj, mumell es a tobbi. Viszont nekem massal lenne problemam, megpedig az allammal (a magyarral is, de fokepp azzal, ami az arcomon van), mert oldalrol eleg ‘rovid’, es igy csunya az osszkep.

Erre gondolok: [link]

Szerintetek felesleges megcsinaltatni, esetleg elitelendo, vagy inkabb semleges?


2018. febr. 18. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is ilyen, eszembe sem jutott, hogy megcsináltassam, nem éri meg azt a fájdalmat és pénzt. De minden esztétikai plasztikai beavatkozásról ez a véleményem.
2018. febr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jó áll, ami a képeken van, eszembe sem jutna, hogy gond van vele.
2018. febr. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem elítélendő, viszont felesleges, mert ezek a töltések nem tartósak, és ahhoz képest drágák. Arckontúrt hialuronsavval töltenek, ami felszívódik, alkattól függően max 1 év alatt. Én is szerettem volna az állkapcsomat megcsináltatni, hogy kissé szögletesebb legyen, de emiatt letettem róla.
2018. márc. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!