Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha nem vagyok a szememmel...

Ha nem vagyok a szememmel (nagyság, forma) megelégedve, milyen beavatkozással tudnék rajta javítani?

Figyelt kérdés

Fiú létemre nagyon elégedetlen vagyok a külsőmmel ami nagyon zavar. Az egész arcomat csúnyának tartom, úgy megyek emberek közé, hogy azt gondolom, hogy undorodnak tőlem. Ezt megelégelve fogszabályzásra és állkapocsműtétre adtam a fejemet. Ez a gondjaim egy részét megoldaná. (Nagyon aszimmetrikus az arcom, az orrom görbe, az állkapcsom félre záródik, fogaim görbék és az egyik szemem nagyobb és csúnya is)

Az orrommal szerintem semmit nem tudok kezdeni, a szememmel pedig szeretnék, csak nem tudom mit. Ha a szemem sarkánál/szemem mellett fogom a bőrt és kicsit felhúzom akkor már olyan amilyennek szeretném. A problémam abban lehet, hogy a bőr a szemem alatt le van ereszkedve. legszivesebben fognám és felvarrnám. Botoxot nem szeretnék, mivel nem szeretném 3 havonta "javítani".

21/f



2018. febr. 21. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Először is, azzal semmi gond, hogy fiú létedre elégedetlen vagy magaddal. Neked is ugyanolyan fontos, hogy jól érezd magad a bőrödben, mint bármelyik nőnek.

Másodszor, ha sehogy sem tudsz megbarátkozni a külsőddel, akkor azon leginkább a plasztikai sebész tud segíteni. Erről velük kell konzultálnod.

2018. febr. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Családom nem nagyon támogat ebben. Szerintük hülye vagyok, pedig depressziós vagyok miatta.

A fogszabályzás és műtét elég drága, plasztika nem tudom, hogy még bele fér-e. Mindenkép szeretném megcsináltatni, de mielőtt orvoshoz megyek jó lenne tudni mit tudnak vele kezdeni és mennyiért.

2018. febr. 22. 14:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Rengeteg pénz. Ha kevés pénzed van akkor ne nagyon almodozz róla. A szem alatti bőr felvarras is horror összeg. Fogszabalyozas is 100 ezer felett van de inkabb 200....

Ha nincs pénzed akkor akár hitelre is meg lehet csinaltatni, ha van munkád.

Lehet hulyesegnek hangzik de szerintem fontos hogy elégedett legyél magaddal.

2018. febr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Fogszabalyzas és műtét tuti lesz(kb 1 millió forintot szánnék az egészre), pénzem van elég,dolgozom és egy szebb összeget sikerült félreraknom, máskérdés, hogy autót szerettem volna vásárolni belőle.

A szem alatti bőr felvarrása kb mennyibe kerül? (Ha 300 ezernél nem több akkor simán bevállalnám)

2018. febr. 23. 21:12
 5/6 anonim válasza:
100%
Szerintem az hogy elfogadd magad az többet ér bármilyen autónál amibe befektetted volna azt a pénzt. ;)
2018. febr. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, átestél már a műtéteken?
2019. márc. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!