Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek fogadja el magát...

Szerintetek fogadja el magát akinek szépséghibája van, vagy tegyen róla?

Figyelt kérdés

Ha peldaul van valakinek az arcán egy vele szuletett szepseghiba, es segithet rajta botoxszal peldaul , igaz ez csak idöleges hatás , de megéri megtenni , föleg h idöleges amúgy is , vagy fogadja el magat az ember úgy ahogy van?

Sajnos ezek az injekciók csak pár hetes megoldás, boldogság



2018. febr. 23. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ, hogy mi az és hogy mit lehet vele tenni.

Pl. ha valakinek totál elálló füle van, akkor szerintem érdemes megműttetni. Egyszerű beavatkozás.

Vagy pl. egy szemölcs leszedetése az arcról.

De komolyabb dolgokat, amit az egészséget is veszélyeztetik, szerintem nem érdemes bevállalni. Pl. mellimplantátumok. Azért az már egy komoly műtét, és mivel folyamatosan benned van egy idegen anyag, ezért bármikor lehet baj, hiába épültél fel a műtétből. Cserélni is kell egy idő után.

Na meg persze sok olyan van, hogy valaki jól, normálisan néz ki, csak ő látja nagy dolognak az apró kis hibáját. Ilyen esetben egy pszichológus többet segíthet, mint a plasztika.

2018. febr. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen pár hétről beszélsz? Félévente kell csak pl. botox injekciókra vagy esetleg ajakfeltöltésre menni.

Kedvenc külföldi videosom is így jár. Már pár éve...szóval nem pàr hétig tart.

Kérdésedre válaszolva szerintem is-is.

2018. febr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy létezik a világon egy csomó olyan testi adottság, ami valójában nem szépséghiba, hanem sokkal inkább különbözőség, sokféleség.
2018. febr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azt vallom, hogyha van megoldás és az illetőnek láthatóan nem megy az elfogadás, akkor minek szenvedjen?

Nekem vitiligom van. Arc...

De egy idő után abszolút megbékéltem vele. Ehhez szükséges volt olyan barátokra is persze. De mindenki más és más. Nem lehet elítélni, ha valaki a könnyebb utat választja.

2018. márc. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!