Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » El szeretnék menni mellműtétre...

El szeretnék menni mellműtétre. Mennyi idővel hamarabb lenne érdemes elmenni konzultálni? Kb hány hónapra rá szoktak időpontot adni?

Figyelt kérdés
El szeretnék menni mellműtétre, de augusztus környékén tudnék menni, viszont mindenképpen ebben az évben szeretném. Még nem voltam az orvossal beszélni akivel szeretném csináltatni. Mennyi idővel hamarabb lenne érdemes elmenni konzultálni? Kb hány hónapra rá szoktak időpontot adni?

2018. ápr. 21. 01:55
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Egészségügyi oka van?
2018. ápr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem
2018. ápr. 22. 02:59
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Akkor meg teljesen mindegy.

Nem attól nem leszel szép, hogy milyen alakú a melled, hanem attól, hogy azt sugárzod ki magadból, hogy mennyire rondának tartod magad. Lehet, hogy a külső erőszakos megváltoztatása segít valamennyit, de közel sem old meg mindent.

2018. ápr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ajj előző, akkor fogunk ragyogni, ha szeretjük a testünk. Ha ezen segít a műtét, akkor nem számít hogy más (pl te) hogy veri földhöz magát
2018. ápr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Feleannyira nem verem magam a földhöz miattatok, mint ti miattunk. Mind maga a kérdés, mind az én válaszom ezt bizonyítja.
2018. ápr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Minden orvoa máshogy ad időpontot. Valakihez csak jövő évre van időpont. De van olyan aki egy hónap múlva is meg tudna műteni. Egyáltalán választottál már orvost??

Úgy könnyebb lenne.

2018. ápr. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Dr Gáspár Leventéhez terveztem menni. A kérdést pedig azért tettem fel, mert az összes pénzem még nincs meg rá, viszont ebben az évben meglesz, és a műtétet is ha lehetséges még idén el szeretném végeztetni. :)
2018. ápr. 26. 12:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nála max 1-2 hónap lehet a várakozási idő. De elmész hozzá és megmondod neki hogy pl novemberben szeretnél műtétet és akkor feljegyez. Ennyi.


Én múlt hét szombaton voltam konzultáción és most szombaton is megyek. Megtudna műteni májusban is de én szeptemberben akarom. (nem Gáspárnál voltam).

2018. ápr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!