Mell kicsinyítés?!

Figyelt kérdés
Túl vékony vagyok viszont nagyon nagy mellem van. Ez nem feltétlen rossz de nekem borzasztóan ront a közérzetemen...:(. Mindig rejtegetni kell és minden felső kihívó rajtam. Meg persze nehezek. A fenekem is nagy nekem az elég áldás lett volna..:) Van esetleg olyan műtéti beavatkozás ami kissebbiti a mellet? Hogy zajlik? Köszönöm a válaszokat:)
2018. ápr. 24. 18:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Van mellkisebbítés . Én már érdeklődtem plasztikai sebésznél (én is kisebbíteni szeretném) A sebész elmondta, hogy hiába nem akarok implantátumot, az elengedhetetlen. Alul a mellett felvágják, a zsír leszívják, levágnak a bőrből, a mellbimbót ha kell áthelyezik , és implantátum kell. Azért kell mert ha nem tennék be, akkor zsírleszívás után a mell úgy néz ki mint egy homokkal teli zokni. Az ára sem olcsó.

Én implantátumot nem akarok, mert azt meg X évente cserélni kell. Ezért a műtét sem lesz.

2018. ápr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%
A kérdésre csak fotó alapján lehetne pontos választ adni. >:)
2018. ápr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

79% Bakker ezt nem tudtam....Nekem is nagyon a melleim és napi szinten kapok beszólásokat, minősítéseket, nehezek, mindehová beverem :D

Én is reménykedtem műtétben, de ezt sehol nem írták, bár logikus.

2018. ápr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Basszus elso!!! Koszonom a valaszt en is igy vagyok mint te es nem tudtam hogy igy van ez. :((((
2018. ápr. 24. 19:23
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
No igen - mi hiába látjuk gyönyörűnek a nagy melleket, nagy feneket, szinte sosem gondolunk bele, hogy nem egyedül áldás, hanem átok is, ha túl nehéz, vagy folyton útban van...
2018. ápr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%

1-es azért butaságokat ne mondj. Az x év az 15-20 évet jelent. Ha ennyire fingod sincs róla akkor legalább ne írd le.

Kérdező keress fel egy jó plasztikai sebészt és ő elmond mindent.

2018. ápr. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Kedves utolsó. Azért írtam X évet mert annak idején nekem a plasztikai sebész 10 évet mondott- De nemrég olvastam, hogy van ahol 15 vagy akár 18 év is a csere. Sőt van ahol ha szükséges 5 év. Mielőtt osztod az észt, nem árt ha értelmezed amit írok. Az X. év nem azt jelenti, hogy évente vagy 2 évente, hanem azt, hogy szándékosan nem írtam évet, mert nem akartam senkit megtéveszteni.

Ha csak osztani tudod a hülyeségeidet, inkább lapozz tovább.

2018. ápr. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
Aha és hol vagy miért szükséges 5 évente cseréltetni?
2018. ápr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%
38%-ukat 5 éven belül cserélni kell vagy eltávolítani vmilyen szövődmény miatt.
2018. ápr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Milyen magas vagy és mennyi a súlyod? Azért én még olyat nem láttam,hogy valaki tényleg sovány és akkora melle van,hogy azt plasztikáztatni kelljen :D Én is utálom a nagy mellet, mivel az a hízás egyik jele is.Szóval ha kicsit nagyobb a mellem akkor kevesebbet eszek,amint elkezdek fogyni a mellem is azonnal kisebb lesz. A spotoló,testépítő nők is amikor leviszik a testzsír százalékot kb eltűnik a mellük :) nyilván az nem szép és nem az a cél,csak azt akarom mondani,hogy talán fogynod kellene egy kicsit és akkor nem kell fizetned a mellkicsinyítésért sem:) olcsóbb nem enni,mint plasztikáztatnixd
2018. máj. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!