Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Magyarországon milyen lehetősé...

Kakaos.pampuska kérdése:

Magyarországon milyen lehetőségek vannak a narancsbőr eltüntetésében plasztikai beavatkozással?

Figyelt kérdés
Esetleg valakinek van tapasztalata, és tudna ajánlani? Előre is köszönöm!

2018. ápr. 27. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:

A sport és a megfelelő táplálkozás nem kerül annyiba, mint egy plasztikai sebész.

Ne akard már a legkönnyebb utat választani.


Menj le futni és ne zabálj össze-vissza minden sz..rt. Ennyi a titka az egésznek.

2018. ápr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem zabálok össze-vissza kedves válaszoló! 26 kilót fogytam, edzem és egészségen táplálkozom, mégsem tűnik el a narancsbőr a fenekemről és a combomról, ami 21 évesen rohadtul zavar! Szóval köszönöm a túl intelligens válaszodat!
2018. ápr. 27. 11:42
 3/6 anonim ***** válasza:
36%

Legyen további kitartásod. Hízni se azonnal híztál meg, szóval ahhoz, hogy eltűnjön a narancsbőr, ahhoz is idő kell.

De gondolom az annak idején nem volt ciki, hogy ennyire el voltál hízva. Úgyhogy most se legyen ciki, hogy még narancsbőrös vagy.

Tornázz és étkezz egészségesen, idővel úgyis el fog tűnni.

És szerintem ilyennel nem foglalkoznak, maximum a lógó bőrt tudják eltüntetni rólad.

2018. ápr. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
plasztikai sebesz nem tudja eltüntetni.vannak ezek az infrabiciklik majdnem minden városban.ket het alatt eltűnteti.
2018. ápr. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Köpölyözés.
2018. máj. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szmoni69 válasza:
A köpölyözés, vákummasszás a legjobb szerintem. De legalább egy év, heti minimum 1x. Viszont ne várj CSAK ettől változást. Sok folyadék (napi 2-3 liter) rendszeres mozgás, sok rostban gazdag étel (zöldég, gyümölcs) Konkrétan lehetetlen teljesen eltávolítani, mivel az összes ételünk tele van méreganyaggal és mindig lesz a "utánpótlás", ami visszajön. Ezt a masszőr mondta, de tényleg így látom én is. Sok fiatal, vékony lánynak már van, akiknek nem volt súly feleslege. Nézz körül majd s strandon nyáron. Az én fiatal koromban nem volt a fiataloknak. Tehát nem kizárólag a plusz kilók miatt van. Szóval, örök harc :(
2020. febr. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!