Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Melleket szeretnék csináltatni...

Melleket szeretnék csináltatni. Hol kezdjem?

Figyelt kérdés
Igazából fogalmam sincs mi, merre, hány méter. Tudom, google a barátom, de néhány személyes tapasztalatot szívesebben meghallgatnék ill. olvasnék. Minden érdekel, hol csináltattad, kinél, mikor, milyen a procedúra, gyógyulás vagy hogy szilikonon kívül van-e más, milyen lehetőségek vannak stb. Előre köszönöm a válaszokat!

2018. ápr. 30. 00:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
0%
Azért nem mindegy, hogy 8 éves vagy, vagy pedig 80.
2018. ápr. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok. Ja és nő, ha ez se lett volna egyértelmű.
2018. máj. 1. 10:34
 3/29 anonim ***** válasza:
13%

Nyomtass 3D-ben.

Windows 10-ben már megtervezheted magadnak, kinyomtatja egy cég és házhoz szállítja.

A szilikonhoz képest ócsó.

Meg kemény.

De hát az amúgy is jó.

Nem? :D

2018. máj. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Irj nyugottan privátba, ha valóban érdekel. nekem is van, igy minden proecedúrán átestem már.3x is.
2018. máj. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
40%

Szilikonon kívül egyetlen dolog létezik (egyelőre): saját zsír feltöltés.

Nem a legjobb módszer, mert ahonnan kiveszik, ott sebet okoz, ami esetleg nem gyógyul tökéletesen - a melledből meg szép lassan elfogy majd.

Ja, és ott is lesz sebhely.


A szilikon meg azért nem jó, mert nagyon sok baj van vele. Kezdve azzal, hogy NAGYON ronda ruha nélkül.

Márpedig - gondolom - nem csak az idegeneknek akarsz villogni divatbemutatón, hanem alkalomadtán szeretnéd, ha valaki meg is érintené a melled, saját jószántából.

2018. máj. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ronda ruha nélkül? Mármint nagyon műnek látszik?
2018. máj. 1. 23:49
 7/29 anonim ***** válasza:
22%

Pontosan!

Méghozzá 2 fajta létezik:

- ami NAGYON ronda,

- és ami ruha nélkül is elviselhető, de nem szép.

Mindez álló helyzetre vonatkozik, mert ha lehajolsz, vagy fekve egyik sem lesz természetes kinézetű.


Ráadásul egy idő múlva a bőr megereszkedik, és akkor bizony a melled ugrálni fog, de valami kegyetlenül. Na, akkor fogod még egyszer megcsináltatni. Aztán még egyszer... aztán még egyszer...


ha pedig valaki meglátja a hegeket, annak biztos, hogy hányingere lesz. Aztán ezt vagy észreveszed majd rajta, vagy nem.

2018. máj. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Ez saját tapasztalat a részedről?
2018. máj. 2. 08:44
 9/29 anonim ***** válasza:
77%

Ne hallgass az utolsóra, fogalma sincs az egészről.

Nekem írhatsz priviben, engem nemsokára műtenek.

2018. máj. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
69%

A saját zsírral történő feltöltéssel mi a gond?

Nekem a szülések után irtóra kitágult, ill. striás let a bőröm, nem egy szép látvány + egy csomót (15 kg) híztam is (a szülés után 3 évvel..), így azt is 'megcsináltatnám'.

Szóval 2 legyet egy csapásra típusú akció lenne...

2018. máj. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!