Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orrplasztikai kérdés, amit...

Orrplasztikai kérdés, amit nehéz megfogalmazni, valaki irjon pls!?

Figyelt kérdés

Ez nem is plasztikai műtéttel kapcsolatos kérdés, hanem inkább egy személyesebb és talán hulyének gondoltok miatta meg stb, de lehetséges-e, hogy eltörjék az orrom (gondolok itt orrplasztikusra), ugy, hogy az ne görbüljön oldalra, hanem szemből egyenes maradjon? Mert elég tág az orrlyukam, ami engem nagyon zavar és szorongok miatta, de észerevettem ,hogy hogyha az ujjammal lefeleé nyomom az orrom, akkor az orrlyuk kissebb lesz,"összesugorodik" és még az sem zavarna ha már nem lenne egyenes az orrom. Lehet, hogy psichologushoz kéne forduljak inkább, és lehet, hogy csak én szerintem tul nagy az orrlyukam de személyszerint ez engem nagyon zavar... plasztikai műtét nem kell személyes okok miatt, de az árát megfizetném, ha lehetséges lenne az én verzióm. Láttam képeket orrokról törés után, neten, de nagyon sok oldalra görbül. Lehetséges-e , hogy "lefele törjék" el, és csak oldalbol látszodjon, hogy elvan törve, szemből pedig maradjon egyenes? A tág orrlyuk szerintem nem szép, inkább csunya, lehet tévedek de akárhányszor belenézek a tükörbe mindig szurja a szemem és nagyon leviszi az egomat. Lehet, hogy ez a legrosszabb opcio az én helyzetemben, de mégis előbb vagy utobb meg fogom probálni, hátha sikerul, és elismerem ez már beteges, meg maga ez a kérdés is, de már évek ota zavar ez a dolog és a szor szerinti orrplasztikai műtétet személyes okokbol nem vállalom be, szoval lehetséges-e az én opcióm?Már nagyon szorongok e-miatt, szoval a választ előre is köszönöm! Ha valaki aki otthon van plasztikai/orrplasztikai, anatómiai stb téren az irjon kérem, és ha kell képet is küldök az én orromról, valamint olyan képet amilyen az én elgondolásom szerinti orra hasonlit.

21/F


2018. máj. 17. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is pszichológushoz kéne fordulnod ugyanis ez nem normális gondolat. De egyébként attól hogy betöröd a saját orrod az orrlyukad semmiképp nem lesz kisebb, azt csakis plasztikai sebész tudja összeszűkíteni... ezt azonnal felejtsd el ha nem akarsz még rondább és ferdébb orrot és emellé még orrsövényferdülést is ami gátolhatja a normális légzést.
2018. máj. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze majd biztos elfogják törni az orrod. Hülye vagy? :D Menj el egy plasztikai sebészhez aztán megmondja mi a megoldás. Lehet annyi elég hogy valahogy összébb varrja a dolgokat.
2018. máj. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ortolasztikaval olyanra tudjak “torni” Amilyet akarsz
2019. máj. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!