Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » A kérdésem azokhoz szól, akik...

A kérdésem azokhoz szól, akik mellnagyobbításon estek át. Tudnátok néhány kérdésemre válaszolni?

Figyelt kérdés

Mennyi ideig voltatok kórházban? Milyen alakú implantátumot választottatok, és mennyibe került? Elégedettek vagytok az eredménnyel? Hány évesen feküdtetek kés alá? Meddig tartott az a bizonyos lábadozási időszak? A hegek mennyire látszódnak?

Azt hallottam, hogy gyakran előfordul, hogy műtét közben az orvos átvág egy ideget, és érzéketlenné válik a mellbimbó. Ez megesett a ti esetetekben?



2018. júl. 22. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyi ideig voltatok kórházban? 1,5 nap

Milyen alakú implantátumot választottatok, és mennyibe került? Kerek, 850 ezer

Elégedettek vagytok az eredménnyel? igen

Hány évesen feküdtetek kés alá? 22 Meddig tartott az a bizonyos lábadozási időszak? 2 hét aktív pihenés, 6 hét teljes gyógyulás

A hegek mennyire látszódnak? minimálisan

Azt hallottam, hogy gyakran előfordul, hogy műtét közben az orvos átvág egy ideget, és érzéketlenné válik a mellbimbó. Ez megesett a ti esetetekben? nem

2018. júl. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy éjszaka az én orvosom kerekkel dolgozik ,de eltudja érni vele a természetes hatást.48 voltam másfél éve volt a műtétem.A hegem gyönyörű szinte láthatatlan.90% elégedettség.Ritkaság ,hiszen a magyar sebészek nagyon jó szakemberek.Külföldihez nem mennék.
2018. júl. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok 800 ezer volt 1.5 éve
2018. júl. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mennyi ideig voltatok kórházban? egy éjszakát

Milyen alakú implantátumot választottatok, és mennyibe került? kereket, 690 ezer Ft volt (8 évvel ezelőtt)

Elégedettek vagytok az eredménnyel? igen

Hány évesen feküdtetek kés alá? 30

Meddig tartott az a bizonyos lábadozási időszak? 1 hét után tudtam a karjaimat felfelé mozgati (5 napig rettenetesen fájt)

A hegek mennyire látszódnak? Látszódnak, nem tűnnek el


Azt hallottam, hogy gyakran előfordul, hogy műtét közben az orvos átvág egy ideget, és érzéketlenné válik a mellbimbó. Ez megesett a ti esetetekben? Nem vágta át, de az első hónapokban érzéketlenebb volt, utána visszatért minden

2018. júl. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!