Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Néhány hérdés felvetődött...

Néhány hérdés felvetődött bennem fülplasztikával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
plasztika után lehetek egy légtérben(házban) állatokkal(pl:kutya)? a kötés az mekkora lessz amit rögtön a műtét után kapok? Utánna a fejpántot napközben is kell hordanom?
2018. szept. 16. 09:16
 1/3 A kérdező kommentje:
igen természetesen felvetődöt bennem :D bocsi rosszul irtam a kérdést, de szerintem érthető
2018. szept. 16. 09:17
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress fel egy plasztikai sebeszt aki minden kérdésedre választ ad. Ne itt kérdezd olyanoktól akik nem orvosok. Amugy igen nyilván tartozkodhatsz egy légtérben kiskutyaval csak vigyázni kell.
2018. szept. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt fülplasztikám, ezért tudok válaszolni. Lehetsz egy légtérben állatokkal. A kötés amolyan turbánszerű lesz. Varratszedés után éjszakára kell a fejpánt, kb. egy hónapig. De még utána is óvnod kell a füledet.
2018. szept. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!