Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mit lehetne csinálni a melleim...

Mit lehetne csinálni a melleimmel?

Figyelt kérdés

Tudom, egyesek szerint rettentően fiatal lehetek ehhez (19), viszont sajnos, vagy nem sajnos F-es mérettel áldott meg a sors.

Mellé egészséges, vékony, de nem sovány testalkatom van.

Nem szeretném, hogy nagyobbnak tűnjenek, tehát ha lehet, kerülnék az implantátumos megoldást, de szeretném, ha feszesek lennének, és nem lógnának végre. Ugyanakkor azt sem szeretném, hogy kisebb legyen, mert alapvetően meg vagyok elégedve vele, és szerintem más nem is állna jól.

Esélyem sincs divatos fazonú ruhákat hordani, mert egy olyan pánt nélküli fazon sincs, ami jól tartana.

Rengeteg problémám van ezzel kapcsolatban, és már ilyen korán olyannak érzem magam, mint egy összeaszott testű nagymama.


Anyám állandóan azt mondja, hogy várjam meg, amíg gyerekeim lesznek, és utána azt csinálok magammal, amit akarok, viszont az igaság az, hogy MOST vagyok fiatal, most kéne “elkelnem”, és az igényes, intelligens pasiknál igen is számítanak az esztérikumok.

Nem azt mondom, hogy amikor majd kapcsolatban leszek, már egyáltalán nem fog érdekelni a külsőm, de szerintem érthető,amit ki akarok fejezni.

Azért már keményen megdolgoztam, hogy vékonyabb legyek, viszont a lógó, kinyúlt bőrrel (beleértve a melleimet is) nem tudok mit csinálni beavatkozás nélkül.


Szóval: milyen lehetőségek jöhetnek szóba ilyenkor és mennyiért?



2018. okt. 11. 14:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Mellfelvarrás. Mivel implantátum nélkül csináltatod, semmi hatása nem lesz a szoptatásra (bár az implantátum sem befolyásol semmit elvileg).
2018. okt. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Igazából úgy öld bele a pénzedet, hogy hiába varratod fel, ha nem csökkentesz a méretén, akkor pár év múlva ugyanígy fog kinézni, mert van súlya, amit húz le a gravitáció. Ez van, a természetes nagy mellek igenis lógnak, és sosem fognak olyan peckesen állni, mint egy kisebb kebel/műmell. Ezt SEMMILYEN melltartóval nem tudod korrigálni igazán sajnos.
2018. okt. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%

Nekem lehet hogy így is bejönnél.

F

2018. okt. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kérdező!

Egy intelligens férfi tisztában van azzal,hogy egy nem szilikonos mell igen lóghat és lóg is valamennyire ha F méretű. És hidd el, pont így leszel a legszexibb neki!:) (akivel kölcsönös érzelmek alapján jöttök össze és nem buli vagy Tinder alapján).

Szóval én azt tanácsolom Neked,hogy egyenlőre ne kapkodd el a mellfervarrást,ebben Anyudnak igaza van szerintem is! Es meglátod ha megtalálod azt a férfit aki teged sajat magadért szeret es kíván akkor ez a tema fel sem fog merulni. Ha teged belül megis zavarna a parodat pedig nem,akkor még mindig ráérsz gyerek szülés utan megcsináltatni a lelki neked érdekében.:) Remelem segítettem!:)

Udv 37/F

2018. okt. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Valóan a pántnélküli ruhák nem alkalmasak számodra, de szerencsére nem csak pántnélküli ruha lehet divatos, csinos, szexi. Te másmilyenben tudsz sárga irigységet csalni a kismellű nők arcára.

Szerintem nincs olyan nő, akinek mindenféle típusú ruha jól áll.

És egy intelligens pasi azt is tudja, hogy egy F méretű kebel másképp áll, de pont ez a szép benne!

2018. okt. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Hidd el, hogy ugy a legjobb, ahogy vagy.

Megvan az a tarsadalmi reteg, akik a termeszetes testiseget szeretik. Ne mas lanyokhoz hasonlitva akarj kinezni, a nagy atlagbol millio es egy van. Es az a tomegnooo. Neked sem kell a tomegpasi gondolom. Ugyhogy ezzel a kulonleges adottsagoddal ugyis az fog megtalalni es rajongani erted, aki jo lesz neked. A felvarrt mellu szilikonos cicababakra ugyis az alfahimek ugranak ra.

Azok meg neked tutti nem kellenek.

Ugyhogy maradj igy, emeld fel kicsit az orrod-fejed :-) es legy valogatos.

En ferfikent ugyanezt tettem egesz eletemben. Nem is volt "atlagos" vagy cicababa bnom soha.

Egy 50-es venroka :-)

2018. okt. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ne itt kérj tanácsot tudatlan emberektől...itt senki sem plasztikai sebész.

Ebben az országban Kovács Ferenc a legjobb ezért elsősorban őt keresd fel. Sopron mellett Ágfalván műt. Pesten meg Sebestyén Judit vagy Pap Péter esetleg Pataki Gergely.

2018. okt. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Meg egy pont Kovács doktornak. Felvarrasban o a csucs! Nyugodtan bizd ra magad. Implantátum nelkul is ugy varr, mint az alom.
2018. okt. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Mondjuk megtudlak érteni. Én anno nagyobb melleket szerettem volna mert kisebbek voltak. Most már örülök annak hogy nincs nagyok mert eléggé gerinc fájós vagyok. Sztem varrás fel azzal nem is ártassz neki aszilikont meg cserélni kell egy idő után meg azt elcseszhetik pl szivároghat is.
2018. nov. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
varrasd *
2018. nov. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!