Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Sima mellfelvarrasa nagyobbita...

Sima mellfelvarrasa nagyobbitas nelkul volt valakinek? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Megerte, szep lett? Vagy lettek szovodmenyei es megbanta akinek volt?
2018. nov. 2. 17:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Vekony, sportos vagyok, de D kosaru melleim vannak, amik lognak. Nagyon. Melltartot hordok ami iszonyuan huzza a hatam, vallaim. Sokszor a vallambol a fejembe sugarzik a fajdalom, egyfolytaban migrenem van. Mar utalom a melltarto gondolatat is. Anelkul viszont elkepzelhetetlen a letezesem, tenyleg nagyon igenytelenul neznek ki. Kb semmilyen ruhat nem tudok felvenni mert mindenbol kilog a melltarto, vagy elonytelen a dekoltazs. Furdoruhabol ugyanez, mind hulyen all rajtam, elonytelenek. Egyetlen megoldas a mutet. Legyszi irjon akinek van tapasztalata.
2018. nov. 2. 17:09
 2/11 anonim ***** válasza:
Bár nem ez volt a kérdés. De lehet, hogy egy jó melltartó is sokat segítene a dolgon. Nekem E kosár a méretem és mindíg a triumph-ba megyek vásárolni és mindíg segítseget kérek az eladótól.
2018. nov. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszi, a maga nemeben jot hordok, de igy is zavar. Plussz egy csomo ruhat elkepzelhetetlen hordanom mert ott az a bazivastag pant meg maga a melltarto is eleg massziv. Pl az osszes nyari top szinte, a vekony pantos ruhak, a hatnelkuliek...mind felejtos. Furdoruhabol nyaron mar ott tartottam h vettem egy egyreszes zartat es az ala is melltartot vettem...raadasul 1-1 melltarto is sokba kerul, a normalis furdoruhakrol meg ne is beszeljunk. Nagyon rossz a genetikam ebbol a szempontbol mert mar 16 evesen is ilyen volt a mellem. Persze melltartoban mindenki azt mondja h de jo nekem h ekkorak, mindenki azt hiszi h szilikon. De az csak a felpolcolt allapot...
2018. nov. 4. 23:08
 4/11 anonim ***** válasza:
Facebook----->Plasztikai sebészet csoport. Mindent meg fogsz tudni.
2018. nov. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is ilyesmire készülök csak nekem H-ból lenne D kosár. És ez UK H mert magyar boltok nem is forgalmazzák.

Jó melltartó ide vagy oda de akkor is 1.5-1.5 kilóval rohangászni nem pont kellemes...

2018. nov. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szepen varrni nem sok doki tud. Konkretan egy, de ez az en velemenyem. Legalabbis Magyarorszagon.
2018. nov. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Honnan veszed h nem varrnak szepen? A legtobbnel jol neznek ki az elotte-utana fotokon az eredmenyek..
2018. nov. 9. 09:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Hülyeséget írt, ne hallgass rá. A heg 90%-ban a páciens bőrétől függ és nem attól hogy varr az orvos. Persze a maradék 10%-ban köze van hozzá, de attól függ milyen az ember bőre...
2018. nov. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 qborka ***** válasza:

Nekem még 6 napja volt, egyelőre tetszik, bár még több mint egy hétig csak a kompressziós melltartóban látom az eredményt. Nekem is hasonló volt a probléma, nagy volt, megereszkedett, már zavart, öltözni is nehéz volt.

A kórházban a nővér azt hitte, hogy kaptam implantot is :)


Ne nagyon hezitálj, mert csak drágább lesz. Mindenképp menj el legalább két orvoshoz konzultálni,nem az ára miatt - nekem jelentéktelen különbség volt csak a két ajánlat között.

Hasizmokat kezd el erősíteni, mert műtét után kell, hogy fel tudj kelni az ágyból.

2018. nov. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem a hegekrebertettem, hanem a technikara. Ha mar beleteszed a oenzt, nezz korul.
2018. nov. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!