Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 20 év után kivetetném a mell...

20 év után kivetetném a mell implantátumokat. Nem rakatok újat! Van itt valaki akinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék már mert az egészséget többre tartom mint a nagy melleket így 40 után.. 350 cc volt az implantátum méret. A kosárról D-s kosár lett. Nem nyúlt megva bőr és 2 gyerek után nem lógott meg, fitt is vagyok. Szeretném ha nem kéne felvarrni, nincs pénzem rá. Szerintetek ha csak kiveszik hogy fig kinézni? Láttatok már ilyet? Azért is vetetem ki mert sajnos nagyon megkeményedtek benne az implantok és mostanában má fájnak is..
2018. nov. 5. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha csak úgy kiveteted 20 év után akkor úgy fog kinézni valószínűleg mint két tejeszacskó. Korrigálni biztos, hogy kell utána mindenképp. Nem kötelező, de ha se korrekciót se új implantátumot nem akarsz, nem lesz szép.
2018. nov. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Van egy javasolt időközönkénti implantátum csere. Volt neked már cserélve?

Ha nem volt, akkor lehet ezért fàj és kemény.

Bár nekem ezzel nincs talasztalatom, de nem hinném hogy feszes lessz. A méretből - D-s volt 20 évig. Minimàlis lógás biztosan várható.

2018. nov. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Miért lenne olyan mint két tejeszacskó? Imádom az ilyen okoskodó b.rmokat akiknek közük nincs ezekhez a dolgokhoz. Mivel neked semmi melled nem volt előtte ezért ha kiveteted akkor visszaáll. Biztos lesz ott valami mert irtad hogy 2 gyereked van,gondolom szoptatás alatt nőtt is valamennyit. De nem lesz lógó, szottyadt tejeszacskó.

Be van tokosodva neked mindkét implant azért vannak megkeményedve. Ilyenkor ki kell venni. Ha nincs pénzed újabb műtétre, akkor beszéld meg vele hogy töltsön be saját zsírt.

2018. nov. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen be van tokosodva màr nagyon rég! De többször is voltam dokinál (nem plasztikai sebész hanem rendes orvos) rákszürésen stb és azt mondták hogyha nem okoz problémátva tokosodás nem kell hozzányúlni. De mostmár kelkemetlennek érzem és zavar hogy benne van ezért döntöttem így. Abban reméntkedek visszaáll igen... saját zsírt nem tudom honnan szedne a doki mert az nekem nincs, vagyis extra nem hiszem van, vékony vagyok.
2018. nov. 5. 15:46
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
mikor megcsináltattad nem kaptál életre szóló garanciát? én inkább hitelt vennék a nyakamba mint hogy tejes zacskó mellekkel éljek.
2018. nov. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Miss Endzsi ***** válasza:
Szerintem 20 év előtt még nem voltak ilyen, mostani jó minőségű implantátumok. Én kicseréltetném mindenképpen. Ha kiveteted, kiveteted, de nem biztos, hogy a bőröd visszafog állni eredetire.
2018. nov. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem voltak ilyen jó életre szóló szilikonok mint most. Az enyémben sós víz van (saline) viszont a tokosodás probléma sajnos bármelyiknél fenntáll azt is megtudtam idöközben. Ha lenne pénzem se kellene implantátum! A mai eszemmel sosem csináltattam volna meg...
2018. nov. 5. 22:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el pár konzultációra különböző plasztikai sebészekhez, ők jobban meg tudják mondani, hogy mire számíthatsz. Vagy ha tudsz angolul, akkor van a realself.com oldal, ott lehet plasztikai sebészektől kérdezni, mutathatsz képet is, stb. De a legjobb, ha élőben kapsz véleményeket olyanoktól, akik értenek hozzá, úgy, hogy meg tudják nézni.
2018. nov. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én azért a helyedben nem így állnék hozzá. A mai implantok sokkal jobbak és korszerűbbek mint a régiek és sokkal kisebb az esély a tokosodásra. Jó orvost kell választani aki jó technikával teszi be. Ennyi.
2018. nov. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Hogy alakult végül, sikerült kivetetned az implantokat? Meg vagy elégedve az eredménnyel?
2020. aug. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!