Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » A fogaim "nem tartják" a...

A fogaim "nem tartják" a számat? Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Előre leszögezném, hogy kérem kíméljenek azok a kommentelők, akik elítélik a plasztika/szájsebészet bármilyen formáját. A kérdésem kizárólag esztétikai "hiba" miatt teszem fel, ami engem személy szerint zavar. Sosem csináltatnék meg magamon semmit úgymond "divatból".


Egy olyan problémám lenne hogy a szám főleg oldalprofilból, beesett, nincs tartása és még fiatal vagyok. Több mint egy évig voltam fogszabályzós, a fogaim valóban gyönyörűek lettek, de a szám mintha beesettebb, keskenyebb lenne azóta. Olyannyira, hogy az engem esztétikailag zavar. Ugyanis az alsó, illetve felső állkapcsom ezzel szemben szép markáns, a száj pedig besüpped.


A fogaim mindig is picik voltak, lehet az volna a probléma? A szabályzás előtt nem történt foghúzás szerencsére, pont annak érdekében, hogy ne rövidüljön meg a felső ívem. Ezt milyen eljárással lehetne korrigálni? Vagy ezen egy sima ajakfeltöltés is tudna segíteni (nem kell egyből kacsaszájra gondolni)? Tapasztalatokat szívesen várnék, főleg, ha valaki csinált itt ajakfeltöltést ugyanezen problémája miatt, és ha igen, akkor segített-e rajta.


Nagyon szépen köszönöm a segítő válaszokat!

Szép napot!


21/L



2018. nov. 5. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
9%

Ennyi idősen biztosan ne gondolkodj ilyenen. Az 60 évig vagy még tovább amíg élsz jó esetben, pontosan onnantól hogy betetetted, ott lesz. Cserélni kell, nagyobbítani, korrigálni, mert ahogy idősödsz egyre nyúlik a bőröd.


Másrészt normális férfiaknak akik komoly szándékkal állnak hozzád ez nem tetszik.

Életidegen, mű érzés csók közben.


Semmiképp nem javaslom. Normális orvos nem is csinálná meg akit nem a pénz motivál.

Semekkorát, semmilyet.


Vannak rúzsok amik dúzzasztó hatásúak, sminktippek, amitől nagyobbnak látszik.


Jó lenne látni privátban egy képet.

Pontosan mi a baj.

Lehet hogy további fogszabályozással lehetne picit emelni az ajkakon, de látványosan nem hiszem.

2018. nov. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Nem tudom, én láttam már olyan eredményeket, amiknél szép természetes hatása lett az ajkaknak. És hallottam olyan beszámolókat, hogy valakinek az egész életét megváltoztatta, mert visszaadta az önbizalmát. Csak nyilván a másik végletről is hallani..


A smink meg addig alternatíva bárki számára, amíg az arcát meg nem látod oldalról(: vagy bármely más szögből, mikor nem szemben áll veled. Úgy nincs is semmi gondom az arcommal, még szépnek is tartom, de oldalról ez nagyon zavar. Szóval ez a beesettség abból a nézetből feltűnő igazán.

2018. nov. 6. 16:13
 3/8 anonim ***** válasza:
40%

Az jutott még eszembe, hogy nagyobb városokban nagyobb kozmetikákban van olyan tűmentes idegen anyag mentes ajakfeltöltés ami úgy működik, hogy egy géppel (golyós és rúzs nagyságú a vége) , simító mozdulattal tologatják a szádon fél egy órát krémmel. Ez az ajkad mélyebb szöveteibe juttatja a feltöltő anyagot. Ami hyaluronsav, vagy kollagén vagy mindkettő keveréke, sűrűbb átlátszó krém állagban. Egy alkalom után már látszik. Nem vágnak. Nem szúrnak, nem fáj, nem megváltoztathatatlan. Idővel pedig kb 3-4 hét alatt felszívódik. Kiürül. Ha már nem tetszik, vagy nem akarod. Kuponos akcióban háromezer Ft egy alkalom kb. Még mindig olcsóbb mint a műtét és hasonló az eredmény. Több alkalom kell nagyobb teltségért, 5-6 vagy amit megbeszéltek a kozmetikussal mi az amit pontosan szeretnél, és ő hogyan tud ebben segíteni neked. Utána ha tetszik rendszeresen jársz. Puha, természetesebb ugyanúgy telt ajkak elérhetők ezen az úton is. Nekem egy alkalom volt, kb 4 éve ajándékba kaptam. Egy alkalom is látszott.


Én is mennék kéthetente, szép, hatásos, nőies, de nekem már... mert jóval idősebb vagyok...már a csemeték visznek minden pénzt. Amit szívesen oda is adok.

2018. nov. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ilyenről még nem is hallottam. De sokkal jobban hangzik mint a szurkálás meg a tűk:D

Utána járok köszönöm!

2018. nov. 7. 09:53
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

Szia,szívesen megnéznék rólad egy képet! Szerintem a felső állkapcsod és alsó álkapcsoddal lehet gond a leírtak alapján. De ha küldenél egy képet biztosabbat tudnék mondani. Nem gondolom,hogy egy szájfeltöltés lenne a megoldás. Ennél sokkal komplikáltabb.

Valamint miért kellett fogszabályzót hordanod? Valószínűsítem,hogy köze volt az állkapocs problémádhoz. Viszont,ha tényleg ez a problémád az egy nagyon drága műtét,kettő nincs túl sok specilista belőle,három valószínűleg kell újra fogszabályzót hordanod,négy nagyon fájdalmas lesz.

2018. nov. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 SubriJózsi válasza:
34%
Mivel hogy fiatal vagy, én egy olyasmi javaslattal állnék elő, hogy adj magadnak kis időt. Szerintem megbékélnél a kinézeteddel, mert lehet ez a normális. Én is megnéznélek szívesen :) valószínű csinos csaj lehetsz, és ami téged zavar, másnak tetszhet. Én is az eredeti dolgoknak vagyok a híve !
2018. nov. 12. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 SubriJózsi válasza:
57%
Még annyit, hogy a sok dicsérő szó, is önbizalom növelő. Hisz ez a lényeg, hogy jól érezd magad a bőrödben ;)
2018. nov. 12. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

5-ösnek üzenem, hogy nincs állkapocs gondom, legalábbis fogszabályzó orvosom sem mondott ilyesmit. Nem volt sem alsó, sem felső harapásom, egyedül egy szemfog miatt kellett a szabályzás. Mint írtam, az állkapcsom szép markáns, csupán a szám kicsi. De szerintem azért esztétikailag sem annyira durva, hogy ilyesmire szükségem lenne szerencsére :D

Képet nyilván nem szeretnék küldeni senkinek, bocsi

2018. nov. 12. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!