Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Plasmage (műtét nélküli...

Plasmage (műtét nélküli szemhéj emelés plazmatechnológiával) kezelésen vett részt valaki? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy a hatása meddig tart.

#megereszkedett szemhéj #Plasmage #lógó szemhéj #szemhéjemelés #plazmatechnológiás
2018. dec. 21. 07:05
1 2
 1/13 Tóth Tünde válasza:
18%
Fogadd el magad és szeresd magad, akkor mások is úgy szeretnek, ahogy vagy! A szemhéjműtéttel ráérsz akkor, amikor már zavarja a látásodat, ami kb. 70 éves korodban lesz.!
2018. dec. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tóth Tünde, elég "vicces" a hozzászólásod, tekintve, hogy nem ismered a körülményeimet és az életkoromat sem, valamint azt sem tudhatod, hogy saját magmnak vagy más kérésére tettem-e fel a kérdést...., továbbá egyáltalán nem is a kérdésre válaszoltál. A kérdésre érdemben válaszoló feleleteket várok én is, mint mindenki más ezen az oldalon, ettől eltérő témájú gondolatokat kérem mellőzni, feleslegesek.
2018. dec. 26. 10:27
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
Tóth Tünde csak jó szándékkal, jó indulatból szólt hozzá, kérdező. Moderáld magad és inkább gondolkozz el!
2018. dec. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kaphatnék most már a kérdésre is válaszokat? Csak az írjon, aki ahhoz hozzá tud szólni, mindenki más moderálja magát!
2018. dec. 31. 08:39
 5/13 anonim ***** válasza:
A kezelésről nem tudok nyiltkozni, viszont létezik rá tapasz. Hooded eyelid tape - keress rá youtubeon és amazonon lehet rendelni 2 dollárba kerül csak. Egyszerűen csak felragasztod a szemhéjdadra és nem fog fog lógni ha jó helyre teszed. Youtubeon vannak róla videók, szuperül beválik.
2019. dec. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, láttam én is már ezt a tapaszt youtube videókban. Személyesen is ismered, próbáltad?

70 év feletti rokonom küzd megereszkedett szemhéjából fakadóan folyamatos szemgyulladással, mert a megereszkedett bőr miatt a szempillái befelé fordulnak, s a szem felületét karcolva állandóan gyulladásban tartják. Ezért kérdezem, hogy van-e róla saját tapasztalatod is, mielőtt ezt ajánlanám neki.

2019. dec. 21. 12:59
 7/13 anonim ***** válasza:

Januárban fogom megrendelni, úgyhogy egyelőre nincs.

Egyébként a háton alvás segíthet, legalábbis abban biztosan segít hogy ne romoljon a helyzet. Ezt is egy videóban láttam, egy nő csinált egy vlogot hogy hogyan jött rendbe a szemhéja, és említette ezt is. Ha a hátamon fekszem akkor tényleg rendesen van a szemhéj, ugye úgy nem tud lógni, ez tény. Bár gondolom ez nektek nem segít :(

Ha még majd tudok valamit akkor írok, és majd elmondom a tapasztalataimat a tapasszal kapcsolatban is.

2019. dec. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat ismét. Ha lesz már tapasztalatod, kérlek, majd oszd meg.

Sajnos a helyzet ebben az esetben már elég súlyos, nem tartom valószínűnek, hogy a háton alvás megoldaná, ettől függetlenül megköszönöm, ha esetleg be tudod linkelni az említett videót, hátha találunk benne más hasznos tippet is.

Néztem közben én is öntapadós tapaszokat ebay-en és aliexpress-en, elég olcsón lehet venni; lehet, egy rendelésbe én is beleugrok, ha a rokonom úgy gondolja, hogy szeretne ilyen tapaszokkal élni a szemén.

2019. dec. 24. 08:45
 9/13 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, azóta vettél részt ilyen kezelésen?
2021. febr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kedves 9/9 anonim!

Nem vettem részt ilyen kezelésen.

2021. febr. 3. 07:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!